Wielkie Otwarcie GPK!

Dziękujemy za dzisiaj! Za nami Wielkie Otwarcie GPK! Cieszymy się, że zaufaliście nam i przybyliście tak licznie na pierwszy z pięciu biegów. Pogoda była doskonała, a nastroje bardzo dobre! Pierwszy bieg jak zwykle przynosi wiele emocji i mnóstwo przemyśleń wśród organizatorów. Możemy obiecać, że dołożymy wszelkich starań, by za miesiąc stworzyć kolejne wielkie święto biegania! Poniżej kilka interesujących faktów z dzisiaj:

– W ten piękny, listopadowy dzień padł kolejny rekord frekwencji. Aż 921 zawodników wzięło udział w listopadowym biegu GPK! Dziękujemy!

– Na trasie Przyjaznej Trójki pobity został rekord trasy! Nowa rekordzistka trasy to Maja Wąsik, a najlepszy czas to 17:20.45. Powodzenia na kolejnych biegach!

– Kolejne zwycięstwo etapowe w GPK odniósł Marcin Świerc! Marcin brał udział w GPK po raz czwarty i po raz czwarty zwyciężył! Ciekawe czy kiedyś znajdzie pogromcę? Dziękujemy za udział!

– Z kolei po pierwsze zwycięstwo (a już ósme miejsce na podium) sięgnął Piotr Biernawski. Upór popłaca 😉 Gratulujemy zwycięzcy Ambitnej Jedenastki!

Pamiętajcie że mam jeszcze cztery biegi i dopiero się rozkręcam 😉 Do zobaczenia już 3 grudnia na Biegu Mikołajkowym!

wyniki nieoficjalne

*fot. Karolina Ołtarzewska

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.