Zgłoszenia na karnet

Aby rozwiać wszystkie wątpliwości, postaramy się zebrać w jednym wpisie informacje dotyczące zgłoszeń na karnet:

1. Wciąż jeszcze można zgłosić się na karnet, do czego wszystkich zachęcamy. Jest to najtańsza i najwygodniejsza opcja. Wystarczy raz odebrać numer karnetowy, później nie trzeba już pojawiać się w biurze zawodów. Dodatkowo ukończenie minimum 4 z 5 biegów uprawnia do odbioru pamiątkowego medalu. Aktualnie obowiązuje drugi termin zgłoszeń (115 zł KARNET SREBRNY, 150 zł KARNET ZŁOTY).

zapisy

2. Jeżeli ktoś brał udział w Wielkim Otwarciu GPK, a nie ma wykupionego karnetu, wciąż jeszcze może to zrobić. Wystarczy dopłacić odpowiednią różnicę (między ceną karnetu, a poniesionym kosztem wpisowego na biegu listopadowym) na wskazany numer konta bankowego. Oprócz tego takie osoby powinny JESZCZE RAZ dokonać zgłoszenia przez formularz zgłoszeniowy, tym razem na karnet. Wszystkie takich zawodników zapraszamy przed Biegiem Mikołajkowym do biura zawodów, wydany tam numer będzie obowiązywał do końca edycji.

3. Jeżeli ktoś wykupił karnet w biurze zawodów (w sobotę lub w niedzielę) jest już w naszym systemie. Bardzo prosimy jednak o udanie się przed Biegiem Mikołajkowym do biura zawodów, zostanie Wam przydzielony imienny numer na całą edycję.

4. Jeżeli ktoś nie brał udziału w Wielkim Otwarciu GPK, również może zgłosić się na karnet (normalnie przez formularz i dokonując płatności przelewem). Obowiązuje drugi termin zgłoszeń. Takie osoby również zapraszamy na Biegu Mikołajkowym do biura zawodów, wydany numer będzie obowiązywał do końca edycji.

5. Jeżeli zawodnik zgłoszony na karnet, chciałby na pojedynczym biegu wystartować na innym dystansie, prosimy o dokonanie zgłoszenia przez formularz (na odpowiedni dystans) oraz przelanie 10 zł (koszt przedrukowania numeru startowego). Wtedy oczywiście zapraszamy do biura po nowy numer (na określony nowy dystans). Poprzedni numer karnetowy obowiązywać będzie dalej na pozostałych biegach.

*fot. Magdalena Bogdan

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.