Komunikat przedstartowy – Wielki Finał GPK

Wszyscy na to czekali, czas na finał! Przed Państwem ostatni komunikat przedstartowy VI edycji Grand Prix Krakowa w biegach górskich. Bardzo prosimy o zapoznanie się z komunikatem.

1. Parkingi

Przypominamy, że koszt parkingu koło startu wynosi 15 złotych, koszt parkingu przy ulicy Modrzewiowej – 4 złote. Uprzejmie prosimy o korzystanie tylko i wyłącznie z miejsc dozwolonych do parkowania.

2. Biuro zawodów

Podajemy godziny otwarcia biura zawodów. Biuro zawodów tym razem czynne jest tylko i wyłącznie w niedzielę. Dla wszystkich niezdecydowanych – wciąż jeszcze istnieje możliwość zapisania się na zawody w biurze zawodów!

niedziela (4.03) – SP nr 72, ul. Modrzewiowa 23

8:00 – 10:30

3. Separacja tras

Podobnie jak w zeszłym roku kolory banerów na trasie V edycji Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich będą zgodne z dominującym kolorom na numerze startowym. Nie sposób się pomylić!

4. Picie

Punkt picia zlokalizowany będzie na 7,5 km (Ambitna Jedenastka) oraz 7,5 km, 11,4 km, 19 km dla Hardej Dwudziestki Trójki. Zawodników zachęcamy do zostawienia własnych napojów na punkcie 11,4 km (koło mety). Na punkcie żywnościowym dla Hardej Dwudziestki Trójki tym razem znajdą się również banany. Dodatkowo drobny poczęstunek dostępny będzie dostępny po biegu w szkole podstawowej.

5. Kontrola numerów

Koło namiotu pomiaru czasu zlokalizowany będzie punkt kontroli chipów. Zawodników przed biegiem zachęcamy do uprzedniej kontroli swojego numeru startowego.

6. Numery Startowe

Zawodników bardzo prosimy o przypinanie numerów startowych w WIDOCZNYM MIEJSCU. W przeciwnym razie chip zlokalizowany na numerze może być „niesczytany” przez matę zlokalizowaną na mecie. Uwaga jest szczególnie istotna, gdyż po tym biegu wręczamy nagrody za klasyfikację generalną i nie będzie dodatkowego czasu na reklamację.

7. Wyniki online

Na stronie pomiaru czasu dostępne będą nieoficjalne wyniki online.

link do wyników online

8. Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Podobnie jak ostatnio w Szkole Podstawowej dostępne będzie stoisko Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, na którym będzie możliwość skorzystania ze specjalnej wagi do pomiaru masy ciała, będą dostępne również stanowiska fizjoterapeutów.

KWSPZ

9. Sport-Med

Po raz kolejny, na naszych zawodach, będziecie mieć okazję do skorzystania z darmowej konsultacji od specjalistów ze Sport-Med. Mamy nadzieję, że umili Wam to czas oczekiwania na zakończenie!

Sport-Med

10. Medal GPK

Z przyjemnością przedstawiamy Wam wizualizację medalu VI edycji GPK. Medal otrzymają zawodnicy, którzy ukończyli minimum 4 z 5 biegów podczas tegorocznej edycji. Medale będzie można odebrać na specjalnym stanowisku zlokalizowanym w Szkole Podstawowej nr 72.

liczba zawodników, którzy ukończyli 4 biegi (mają już zapewniony medal, możliwość odbioru przed biegiem) – 382

liczba zawodników, którzy ukończyli 3 biegi (muszą ukończyć jeszcze ostatni etap) – 362

Jeżeli ktoś nie będzie mógł wystartować na ostatnim biegu (a ma już ukończone 4 biegi), istnieje możliwość odebrania medalu do 16 marca 2018 w biurze WKS Wawel przy ulicy Podchorążych 3.

11. Zakończenie

Dokładny harmonogram zakończenia znajdzie się w kolejnym poście. Dekoracja rozpocznie się o godzinie 14:15 na boisku przed szkołą.

12. Nagrody klasyfikacja generalna

W tym roku nie zabraknie oczywiście atrakcyjnych nagród i upominków za klasyfikację generalną:

– Zwycięzcy OPEN K i OPEN M na Hardej Dwudziestce Trójce i Ambitnej Jedenastce otrzymają bony od Salomona na kolejno 400, 500 i 600 złotych!

-Najlepsi w OPEN na Tradycyjnej Piątce otrzymają pakiety do Sport-Medu, z kolei patronat nad Przyjazną Trójką objął Aparthotel Lwowska1.

-Fundatorem nagród za klasyfikację generalną w kategoriach wiekowych i Nordic Walking jest firma Rontil. Czeka na Was wysokiej jakości odzież!

Dlatego życzymy Wam interesującej walki, do ostatnich metrów!

13. Losowanie nagród!

-W trakcie ostatniej edycji GPK będziemy mieli dla Was niecodzienny upominek. Na zakończenie całego cyklu odbędzie się losowanie zegarka SUUNTO SPARTAN TRAINER WHRIST HR. W losowaniu będą brali wszyscy biegacze obecni na zakończeniu cyklu.

Zegarek SUUNTO SPARTAN TRAINER WHRIST HR to multidyscyplinarny zegarek, który możemy wykorzystać do biegania, jazdy na rowerze, pływania i wielu innych dyscyplin. Zegarek jest kompaktowy, daje możliwość pomiaru tętna z nadgarstka. Znajdują się w nim również oczywiście wszystkie funkcje związane z GPS: nawigacja, planowanie tras, możliwość włączenia funkcji wróć po własnych śladach i wiele innych.

Ciekawe komu dopisze szczęście i zostanie posiadaczem tego fińskiego cacka?!

-Podczas Wielkiego Finału GPK standardowo losować będziemy też inną, główną nagrodę – bon od naszego głównego sponsora Salomona o wartości 500zł. Bon zostanie rozlosowany wśród wszystkich zawodników (tym razem) obecnych na zakończeniu.

Do zobaczenia, wkrótce informacje o warunkach z trasy i dokładny harmonogram godzinowy!

*fot. Magdalena Bogdan

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.