Numery startowe

Do biegu zostały już tylko 4 dni, czas na standardowe przypomnienie kwestii związanych z numerami startowymi. W celu uniknięcia wielu dodatkowych pytań, serdecznie prosimy o zapoznanie się z komunikatem.

1. Numery na karnet wydane przed Wielkim Otwarciem GPK obowiązują do końca bieżącej edycji.

2. Jeżeli ktoś zapomni numeru startowego na karnet, może udać się do biura po nowy numer. Koszt przedrukowania nowego numeru – 10 zł. (Ogólnie polecamy jednak nie zapominać numeru.)

3. Koło namiotu pomiaru czasu zlokalizowany będzie punkt kontroli chipów. Przed biegiem zachęcamy „karnetowców” do uprzedniej kontroli swojego numeru startowego. Jeżeli chip w numerze nie będzie działał, numer zostanie przez nas bezpłatnie wymieniony. W tym celu zapraszamy do biura zawodów.

4. Osoby, które zgłosiły się na karnet przed biegiem grudniowym (lub też skorzystały z opcji dopłaty), prosimy o udanie się przed biegiem do biura zawodów. Tam zostanie Wam wydany nowy numer, który będzie obowiązywał do końca edycji.

5. Zawodnicy, którzy nie odebrali jeszcze numeru na karnet (opłacony przed Wielkim Otwarciem GPK), wciąż jeszcze mogą to zrobić! Zapraszamy do biura zawodów!

6. Osoby, które zgłosiły się na pojedynczy bieg (Bieg Mikołajkowy GPK), zapraszamy po odbiór numeru do biura zawodów. Po biegu numer będzie można zachować na pamiątkę.

7. Osoby, które zgłosiły się na bieg w formularzu po terminie udają się do biura w celu uregulowania wpisowego za bieg oraz odebrania numeru startowego. Odebrany tak numer na karnet będzie obowiązywał do końca edycji, numer na pojedynczy bieg będzie obowiązywał tylko podczas biegu grudniowego.

8. Jak zwykle będzie można jeszcze zapisać się na bieg w biurze zawodów. Obowiązują kwoty wpisowego według III terminu zgłoszeń.

W razie pytań służymy pomocą!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.