Wracamy – 23-24.01, 7.02, 21.02, 7.03, 28.03

Wracamy – 23-24.01, 7.02, 21.02, 7.03, 28.03

Drodzy biegacze/karnetowcy,

w związku z przedłużeniem zakazu organizacji klasycznych wydarzeń biegowych o kolejne dwa tygodnie oraz mając na uwadze chęć zapewnienia Wam sportowej rywalizacji tej zimy-wiosny, podjęliśmy następujące decyzje:

1. Ustalamy stale (od tego momentu niezmienne) terminy IX edycji GPK – 23-24.01, 7.02, 21,02, 7.03, 28.03. Biegi zostaną zorganizowane w formie klasycznego wydarzenia biegowego (znanej nam z poprzednich lat) lub w formie indywidualnej aktywności na wyznakowanych trasach GPK.

Pierwszy bieg – 23-24.01.2021 odbędzie się w formie wirtualnej. W ramach zawodów, chcemy zapewnić Wam dodatkowo oznakowaną trasę oraz przygotowanie wyników biegu. Wirtualny etap będzie brany pod uwagę również do klasyfikacji generalnej, drużynowej i sztafet. W ten sposób, w tych dziwnych czasach, chcemy zapewnić Wam możliwość rywalizacji z innymi osobami/zespołami. W trakcie pojedynczych biegów, nie zabraknie losowania nagród, w tym czołówki marki Petzl. Niezmiennie rywalizujemy o nagrody, statuetki i medale za cały cykl. Dodatkowo (w związku) ze zmianą formuły wydarzenia, każdy uczestnik otrzyma gadżet w postaci zimowej opaski GPK. Szczegółowy regulamin wydarzenia styczniowego opublikujemy w najbliższych dniach. O kolejnych atrakcjach związanych z organizacją I etapu będziemy informować na stronie internetowej oraz na fanpage’u.

W momencie gdy obostrzenia zakazujące organizacji wydarzeń sportowych zostaną cofnięte, kolejne biegi (luty, marzec) będą organizowane w formie tradycyjnej. W przypadku przedłużenia obostrzeń związanych z zakazem organizacji wydarzeń sportowych, kontynuować będziemy wirtualne biegi na trasach GPK.

2. Termin Finału (w nawiązaniu do Waszych sugestii i planowanej organizacji Półmaratonu Marzanny) przenosimy na 28.03. Mamy nadzieję, że zobaczymy się tego dnia już „na żywo” w Lesie Wolskim. Na ten dzień planujemy finałową dekorację całego cyklu.

3. Osobom, które chcą zrezygnować z udziału w zawodach w proponowanej przez nas formule, przypominamy, że aż do 22 stycznia (do momentu rozpoczęcia bieżącej edycji) macie możliwość przeniesienia opłaty startowej na kolejny sezon. (informacje tutaj)

Życzymy Wam udanej, sportowej rywalizacji i w razie pytań służymy pomocą. Mamy nadzieję do zobaczenia już wkrótce!
Zespół GPK

*fot. Robert Zabel – foty

Comments are closed.

Post navigation

  Next Post :