GPK Individual Race Stage 3 – informacje techniczne

GPK Individual Race Stage 3 – informacje techniczne

Już za niecałe 3 dni, rozpoczynamy weekendową rywalizację na trasach GPK. W związku z powyższym publikujemy informacje techniczne związane z przeprowadzeniem weekendowych indywidualnych zawodów. W razie pytań i wątpliwości, służymy pomocą.

Na pokonanie trasy macie dwa dni – sobotę (20.02) oraz niedzielę (21.02). Wybór godziny aktywności należy do zawodnika. Zgodnie z przyjętą formułą, podczas trzeciego etapu pomiar czasu będzie przebiegał na dwa sposoby:

1. Tradycyjny elektroniczny pomiar czasu.

Elektroniczny pomiar czasu będzie dla Was dostępny w sobotę i niedzielę od 9:30 do 15:00. (Należy wystartować o takiej godzinie by przed 15:00 być na mecie – uwaga szczególnie do zawodników startujących na dłuższych dystansach.) Odbiór numerów z chipami w namiocie pomiaru czasu od 9:30 do 13:30. Start i meta GPK niezmiennie na parkingu przy ulicy Kukułczej.

2. Pomiar czasu poprzez własny zegarek, udokumentowany trackiem .gpx.

Pomiar czasu następuje indywidualnie poprzez zegarek z GPS lub aplikację w telefonie. Po pokonaniu trasy, screen zdjęcia z aplikacji załączamy w specjalnie przygotowaną na tą okoliczność formularzu. (Podobnie jak przed pierwszym biegami wkrótce opublikujemy go na naszej stronie internetowej.) Screen zawiera: datę biegu, czas, dystans, graficzny ślad trasy, widoczny profil. Na Wasze ślady czekamy do godziny 12:00 w poniedziałek 22.02.

W trakcie weekendu będziecie mieli możliwość obserwowania wyników online (czyli czasów przesłanych przez poszczególnych zawodników i zweryfikowanych przez organizatora). Link wkrótce.

Trasy GPK oznakowane będą przez cały weekend (od piątku wieczór do poniedziałku rano). Powodzenia!

*fot. Manuel Uribe Photography

Comments are closed.

Post navigation

Previous Post :