Trasa

1. PRZYJAZNA TRÓJKA

Godzina startu – 10:00

Nawierzchnia asfaltowa/drogi leśne –

Trasa adresowana jest dla osób, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności na krótszej trasie, gdzie przeważa nawierzchnia asfaltowa. Tutaj będzie prowadzona też odrębna kategoria dla młodszych zawodników oraz zawodników Nordic Walking, których to właśnie w ten sposób chcielibyśmy zachęcić do wyboru tej trasy. Prawdziwa nowość, nie może Was zabraknąć!

Na Przyjaznej Trójce prowadzona będzie odrębna klasyfikacja dla Nordic Walking.

———————————————————————————————————

2.TRADYCYJNA PIĄTKA

Godzina startu – 10:40

Trasa adresowana jest dla biegaczy, którzy wciąż chcą sprawdzać się na starej trasie. Macie taka możliwość, stąd Tradycyjna Piątka na piątą edycję Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich! Jak zwykle nie zabraknie podbiegów, zbiegów i litrów wylanego potu! Może pobity zostanie stary rekord trasy, kto wie…

———————————————————————————————————

3.AMBITNA JEDENASTKA

Godzina startu – 10:40

Trasa adresowana jest dla wszystkich tych, którzy poszukują nowych wyzwań. Z pewnością nowa trasa, liczne przewyższenia i kolejne kilometry sprawią, że każda z tych niedziel pozostania Wam na długo w pamięci!

———————————————————————————————————

4.HARDA DWUDZIESTKA TRÓJKA

Godzina startu – 11:20

Trasa adresowana jest dla osób poszukujących prawdziwych wrażeń. Dwie długie pętle w niedzielne przedpołudnie mogą być też dobrą okazją do treningu przed sezonem letnim, dla wszystkich biegaczy długodystansowych. Nic tak nie buduje wytrzymałości, jak kilometry po takich górach!

———————————————————————————————————

Biuro i centrum zawodów znajdować się będzie w Szkole Podstawowej nr 72 – al. Modrzewiowa 23, 30-224 Kraków. Start biegu będzie znajdował się w tym samym miejscu co na wszystkich czterech edycjach (jak na mapie).

Komentarze są wyłączone.