Trasy

1. PRZYJAZNA TRÓJKA

Trasa adresowana jest dla osób, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności na krótszym dystansie, gdzie przeważa nawierzchnia asfaltowa. Na Przyjaznej Trójce prowadzona będzie również oddzielna klasyfikacja dla zawodników Nordic Walking.

rekordy trasy:
Maja Wąsik 16:05.26
Dariusz Boroń 12:44.21

———————————————————————————————————————————————————————–

2. TRADYCYJNA PIĄTKA

Trasa adresowana jest dla biegaczy, którzy wciąż chcą sprawdzać się na starej trasie. Macie taką możliwość, stąd Tradycyjna Piątka już po raz ósmy na Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich! Jak zwykle nie zabraknie podbiegów, zbiegów i litrów wylanego potu! Tradycyjna Piątka to również trasa z największą średnią liczbą przewyższeń, będzie się działo!

rekordy trasy:
Maja Garbacik 26:59.51
Krzysztof Bodurka 21:18.68

———————————————————————————————————————————————————————–

3. AMBITNA JEDENASTKA

Trasa adresowana jest dla wszystkich tych, którzy poszukują sporych wyzwań. Z pewnością liczne przewyższenia i kolejne kilometry sprawią, że każda zimowa niedziela pozostania Wam na długo w pamięci!

rekordy trasy:
Magdalena Łączak 53:42.08
Krzysztof Bodurka 42:42.84

———————————————————————————————————————————————————————–

4. HARDA DWUDZIESTKA TRÓJKA

Trasa adresowana jest dla osób poszukujących prawdziwych wrażeń. Dwie długie pętle w niedzielne przedpołudnie mogą być też dobrą okazją do treningu przed sezonem letnim, dla wszystkich biegaczy długodystansowych. Nic tak nie buduje wytrzymałości, jak kilometry po takich górach! W tym roku start Hardej przeniesiony na wcześniejszą godzinę, będzie to dobra okazja do dopingowania największych twardzieli!

rekordy trasy:
Katarzyna Solińska 1:52:18.82
Tomasz Koczwara 1:36.02.84

DO ZOBACZENIA!

Komentarze są wyłączone.