Trasa

1. PRZYJAZNA TRÓJKA

Godzina startu – 10:00

Nawierzchnia asfaltowa/drogi leśne

Trasa adresowana jest dla osób, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności na krótszej trasie, gdzie przeważa nawierzchnia asfaltowa. Tutaj będzie prowadzona też klasyfikacja dla zawodników Nordic Walking, których to właśnie w ten sposób chcielibyśmy zachęcić do wyboru tej trasy.

rekordy trasy:

Anita Szklana 16:22.28

Dariusz Boroń 13:00.86

———————————————————————————————————

2. TRADYCYJNA PIĄTKA

Godzina startu – 10:40

Trasa adresowana jest dla biegaczy, którzy wciąż chcą sprawdzać się na starej trasie. Macie taka możliwość, stąd Tradycyjna Piątka na piątą edycję Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich! Jak zwykle nie zabraknie podbiegów, zbiegów i litrów wylanego potu! Z roku na roku rekordy starej trasy stają się coraz bardziej wyśrubowane. Chapeau bas!

rekordy trasy:

Maja Garbacik 26:59.51

Krzysztof Bodurka 21:18.68

———————————————————————————————————

3. AMBITNA JEDENASTKA

Godzina startu – 10:40

Trasa adresowana jest dla wszystkich tych, którzy poszukują nowych wyzwań. Z pewnością liczne przewyższenia i kolejne kilometry sprawią, że każda z tych niedziel pozostania Wam na długo w pamięci!

rekordy trasy:

Magdalena Łączak 53:42.08

Krzysztof Bodurka 43:21.91

———————————————————————————————————

4. HARDA DWUDZIESTKA TRÓJKA

Godzina startu – 11:20

Trasa adresowana jest dla osób poszukujących prawdziwych wrażeń. Dwie długie pętle w niedzielne przedpołudnie mogą być też dobrą okazją do treningu przed sezonem letnim, dla wszystkich biegaczy długodystansowych. Nic tak nie buduje wytrzymałości, jak kilometry po takich górach!

rekordy trasy:

Katarzyna Solińska 1:52:18.82

Dominik Grządziel 1:36.33.94

DO ZOBACZENIA!

Komentarze są wyłączone.