Uwaga! Zmiany!

1. Drodzy biegacze! W ubiegłym tygodniu dotarła do nas nieprzewidziana wiadomość dotycząca organizacji komisji wyborczej (do rad dzielnic) w Szkole Podstawowej przy ulicy Modrzewiowej. W tym terminie szkoła (i ciepła sala) będzie dla nas NIEDOSTĘPNA.
 
W związku z tym podjęliśmy natychmiastowe działania mające na celu organizację naszego wydarzenia, zgodnie z planem – 2 grudnia. Biorąc pod uwagę powyższe, przenosimy się (tylko na jeden bieg) w miejsce znane nam z pierwszych edycji. Na parkingu przy ulicy Leśnej zlokalizowane będą nie tylko start i meta, ale również biuro zawodów, bufet, depozyt i namiot z szatnią. Pozwoli to nam (ten jeden raz) jeszcze lepiej poczuć klimat zawodów.
 
Bardzo prosimy o poinformowanie o powyższej zmianie swoich znajomych. Informacja będzie jeszcze wielokrotnie powtarzana na naszym fanpage’u oraz stronie internetowej. Za utrudnienia przepraszamy.
 
2. Druga zmiana wiąże się z organizacją biegu w ramach Krakowskiego Festiwalu Górskiego. Na prośbę naszego partnera zmianie uległa godzina startu Tradycyjnej Piątki KFG. W związku z tym zawodnicy podczas Biegu Mikołajkowego wystartują o następujących godzinach:
9:30 – Bieg dla dzieci
9:40 – Przyjazna Trójka, Nordic Walking
10:00 – Tradycyjna Piątka KFG
10:40 – Ambitna Jedenastka
11:20 – Harda Dwudziestka Trójka

Komentarze są wyłączone.