Podstawowe informacje – NBP

Co, gdzie, kiedy?

 

Jako organizator już siedmiu edycji Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich, chcemy stworzyć „coś nowego”. Pojedyncze wydarzenie, które będzie epilogiem VII edycji GPK. Nocny Bieg Premium ma dostarczyć Wam nowych wyzwań na już dobrze znanych wszystkim trasach. Nocny Bieg Premium to połączenie znanego z nieznanym, atmosfery i zabawy… To przede wszystkim pierwsza okazja by zmierzyć się z trasami GPK w lecie, a w dodatku w nocy! Mamy nadzieję do zobaczenia!

Do wyboru są trzy dystanse: Tradycyjna Piątka, Ambitna Jedenastka i Harda Dwudziestka TrójkaMożna startować zarówno w całym cyklu, jak i w poszczególnych biegach.

Ile to kosztuje? Jak się zarejestrować i zapłacić?

Aby dołączyć do grupy startujących należy zgłosić się poprzez formularz zgłoszeniowy – (prosimy o sprawdzenie poprawności rocznika) oraz przelać opłatę startową na konto: WOJSKOWY KLUB SPORTOWY WAWEL 26 1090 1665 0000 0001 3605 9803 (lub przez szybkie płatności) – maksymalnie do 31 lipca z dopiskiem: Imię i Nazwisko, rok urodzenia, dystans, opłata za bieg lub karnet. Po tym terminie zapisy na bieg prowadzone będą jedynie w dniu biegu w biurze zawodów.

Opłaty startowe

 Trasa promocja z karnetem (do 21.10) I termin (do 30.04) II termin (do 30.06) III termin (do 31.07) po terminie – biuro zawodów
TRADYCYJNA PIĄTKA 30 zł 35 zł 40 zł 50 zł 60 zł
AMBITNA JEDENASTKA 30 zł 40 zł 50 zł 60 zł 70 zł
HARDA DWUDZIESTKA TRÓJKA 30 zł 45 zł 55 zł 70 zł 80 zł

Kto to organizuje?

WKS Wawel Kraków, a dokładniej – sekcja Biegu na Orientację. Wypracowany dochód przeznaczany jest na starty oraz obozy treningowe dla młodzieży, stanowiące niezbędny element w ich dążeniu do jak najlepszych wyników. Wielu z nich to reprezentanci kraju na imprezach rangi mistrzowskiej.

Co gwarantujemy uczestnikom biegów?

Numer startowy, czip elektroniczny, ciepłą herbatę, kawę i drobny poczęstunek  po biegu – w SP NR 72. W szkole do dyspozycji uczestników szatnie z możliwością skorzystania z prysznica, depozyt oraz ogrzewana hala sportowa. Jak co roku zapewniamy bardzo wymagającą i malowniczą trasę. Dodatkowo planujemy organizację konkursów z nagrodami, w których będą mogli wziąć udział wszyscy uczestnicy GPK.

Każdy uczestnik Nocnego Biegu Premium otrzyma pamiątkowy medal.

Miejsce rozgrywania biegów:

Kraków – Las Wolski
Szkoła Podstawowa numer 72, aleja Modrzewiowa 23
dojście na start – około 15 minut

Komentarze są wyłączone.