W związku z napływającymi zapytaniami dotyczącymi medalu X edycji GPK, publikujemy stosowny komunikat:
– Przypominamy, że aby otrzymać medal, należy ukończyć minimum 4 biegi w ramach X edycji Grand Prix Krakowa. Medal stanowi trofeum za ukończenie cyklu.
– Osoby, które wykonały już to zadanie, będą mogły odebrać medale w niedzielę przed biegiem w biurze zawodów. (Możliwy również odbiór za kolegę/koleżankę po okazaniu upoważnienia).
– Osoby, które zaliczą czwarty bieg w niedzielę, będą mogły odebrać medal po biegu w biurze zawodów.
– Jeżeli dana osoba nie będzie w stanie odebrać medalu w niedzielę, dopuszczamy możliwość odbioru trofeum w siedzibie WKS Wawel przy ul. Podchorążych 3. (stosowny komunikat po biegu)
W razie pytań służymy pomocą.

