XRun biegiem partnerskim GPK!

Z przyjemnością przedstawiamy naszego kolejnego partnera. Dziś czas na zawody partnerskie Grand Prix Krakowa, czyli XRun. XRun to seria cross’owych biegów górskich, które odbywają się na terenie województwa małopolskiego.

Mamy dla Was kolejną, dobrą informację. Na Wielkim Otwarciu GPK do wylosowania będzie aż 10 darmowych pakietów na te zawody! My już nie możemy się doczekać!

Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej naszego partnera oraz zostawienia „like’a” na fanpage’u.

Spotkanie Biegowe z Salomon Suunto Team/Trening GPK

Obiecana niespodzianka!

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Was wszystkich na spotkanie biegowe z członkami teamu naszego głównego partnera!

Program:
10:00 – otwarcie sklepu Megaoutdoor.pl – ul. Józefa Kałuży 1
(Osoby uczestniczące w otwarciu otrzymają chustę do biegania zupełnie gratis.)
12:00 – trening GPK – parking Lasek Wolski ul. Kukułcza
(Wstęp wolny, zapraszamy wszystkich na wspólny trening przed VI edycją GPK – będzie możliwość przetesowania tras oraz zadania różnych pytań członkom Salomon Suunto Team.)

Mamy nadzieję do zobaczenia!

wydarzenie

Zwiastun VI edycji GPK

Grand Prix Krakowa znów startuje w Krakowie!

Harda Dwudziestka Trójka, Ambitna Jedenastka, Tradycyjna Piątka, Przyjazna Trójka, Nordic walking, jak również bieg dla dzieci! Ciekawe trasy i gorąca atmosfera!

Zobacz zwiastun i dołącz do nas! Wielkie Otwarcie GPK już 5 listopada!

W tej edycji zapisy przebiegają według formuły: „Im wcześniej tym taniej.”

zapisy

500 zgłoszeń!

Dzieje się! Mijają kolejne dni,… a nasz licznik zgłoszeń osiągnął magiczną liczbę 500. Dziękujemy za zaufanie. Przed nami 3 tygodnie ciężkiej pracy, by już 5 listopada świętować z Wami Wielkie Otwarcie GPK! Czekamy na Was!

Wielkie Otwarcie GPK

Tydzień do końca I terminu!

Wszystkim zawodnikom, którzy planują wystartować w listopadzie lub wykupić karnet, przypominamy, że pozostał tydzień do pierwszego, tańszego terminu zgłoszeń. Tych, którzy już się zgłosili, a nie opłacili wpisowego, prosimy o dokonanie opłaty do przyszłej środy,  w przeciwnym razie nie będziecie mogli skorzystać z obniżonej opłaty startowej.

Tymczasem, my nie możemy doczekać się Wielkiego Otwarcia GPK, atmosfera i emocje rosną z dnia na dzień, a już wkrótce będziemy mieć dla Was kolejną niespodziankę! Do zobaczenia!

zapisy

Klasyfikacja drużynowa!

Dodatkowym smaczkiem szóstej edycji GPK będzie klasyfikacja drużyn. Pamiątkowymi pucharami nagrodzone zostanie VI najlepszych teamów. Jak wziąć udział w tej rywalizacji? Nic prostszego! W odpowiedniej rubryce podczas zgłoszenia należy wpisać nazwę swojej/swojego firmy/klubu/zespołu. Bardzo prosimy o dokładne wpisywanie nazw, tak aby osoby z tego samego zespołu miały wpisane DOKŁADNIE tą samą nazwę. Do klasyfikacji zespołowej brane będą pod uwagę punkty z klasyfikacji generalnej na wszystkich dystansach. Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o ilość osób w jednym zespole. Do dzieła, niech wygra najlepsza drużyna!

zapisy

Im wcześniej, tym taniej!

Przypominamy, że podczas szóstej edycji GPK wysokość opłaty startowej zależy od terminu wpłaty. Pierwszy termin mija 18 października, zachęcamy do wcześniejszych zapisów.

Na uczestników czekają liczne nagrody i atrakcje!

zapisy

Salomon strategicznym partnerem szóstej edycji GPK!

Do zawodów zostało już tylko niecałe sześć tygodni. Emocje będą z czasem rosnąć, a już dziś, chcąc trochę podgrzać atmosferę, mamy dla Was dobrą informację! Fundatorem nagród podczas tegorocznych zawodów będzie znana marka Salomon. Już nie możemy się doczekać pierwszego biegu, do zobaczenia!

Harda Dwudziestka Trójka

Pora na ostatnią, najbardziej hardą trasę na GPK! Adresowana jest ona dla osób poszukujących prawdziwych wrażeń. Dwie długie pętle w niedzielne przedpołudnie mogą być też dobrą okazją do treningu przed letnim sezonem ultra. Nic tak nie buduje wytrzymałości, jak kilometry po takich górach!

start biegu – 11:00
długość – 23,2 km
przewyższenie – 937 m

rekordy trasy Harda Dwudziestka Trójka –
Dominik Grządziel 1:36:59.50 (5.03.2017)
Martyna Kantor 1:53:19.79 (5.03.2017)

Ambitna Jedenastka

Ambitna Jedenastka zagościła na GPK od piątej edycji. Jej długość, atrakcyjność i urozmaicenie sprawiają, że jest to dystans, na którym startuje największa ilość zawodników. Start na Ambitnej Jedenastce to doskonała możliwość do wykonania niedzielnego treningu czy comiesięcznego sprawdzianu formy!

start biegu – 11:00
długość – 11,6 km
przewyższenie – 472 m

rekordy trasy Ambitna Jedenastka –
Adam Bednarz 46:00.22 (5.03.2017)
Aleksandra Hornik 54:04.86 (15.01.2017)