Petzl na GPK

Jeszcze przed świętami mamy dla Was naprawdę dobrą wiadomość! Sponsorem oficjalnym I Nocnego Biegu Premium GPK została marka Petzl – producent m.in. czołówek do biegania.

W związku z tym mamy dla Was zaplanowane specjalne „konkursy z Petzlem”. Koniecznie śledźcie naszego fanpage’a!

Petzl

1%

Zbliża się termin wypełnienia deklaracji podatkowej, w związku z tym wszystkim, którzy jeszcze jej nie wypełnili i nie mają wybranej organizacji pożytku publicznego, przypominamy że poprzez wskazanie w deklaracji wybranej organizacji pożytku publicznego można przekazać swój 1%. Celem naszego działania jest szkolenie sportowe i wychowywanie młodzieży oraz stworzenie jej jak najlepszych warunków do sportowego współzawodnictwa.

KRS: 0000139752 z dopiskiem sekcja BnO

Z góry dziękujemy 🙂

Pierwszy termin zgłoszeń!

Przypominamy, że pierwszy termin zgłoszeń na Nocny Bieg Premium GPK upływa już 30 kwietnia. Aby móc skorzystać z obniżonego wpisowego, należy dokonać opłaty startowej, nie wystarczy samo zgłoszenie. Czekacie na Nocny Bieg Premium? My już nie możemy się doczekać!

zgłoszenia

*fot. VENI VIDI PHOTO

Dekoracje indywidualne

Wspomnień ciąg dalszy! Czas na filmy z dekoracji indywidualnej. Kolejne ujęcia, za które serdecznie dziękujemy naszemu zawodnikowi Grzegorzowi Wójcikowi. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom👏

część I

część II

część III

część IV

Dekoracja drużynowa

VII edycja GPK stała między innymi pod znakiem… klasyfikacji drużynowej! Dziękujemy Wam za ten piękny czas! 🔥 Przeżyjmy to jeszcze raz, pora na film z dekoracji! Zachęcamy do udostępnienia filmu 🙂

Bieg dla dzieci

Nowinką podczas organizacji VII edycji GPK było rozegranie Biegu dla dzieci. Z radością obserwowaliśmy wysiłek i radość dzieciaków biegających po lesie/wokół pętli na parkingu. Bieg ten największym powodzeniem cieszył się podczas Wielkiego Finału GPK… i właśnie z tego biegu przygotowaliśmy dla Was relację filmową. Zachęcamy do oglądania i udostępniania 💪

Rekordy tras po VII edycji

Z przyjemnością publikujemy zestawienie rekordów tras po VII edycji GPK. Przyniosła ona aż pięć nowych topowych wyników! Jedynie wyniki na Tradycyjnej Piątce, Ambitnej Jedenastce i Hardej Dwudziestce Trójce Kobiet kobiet są wynikami z VII edycji. Rekordzistom gratulujemy!

Kobiety:
Przyjazna Trójka – Maja Wąsik 16:05.26
Tradycyjna Piątka – Maja Garbacik 26:59.51
Ambitna Jedenastka – Magdalena Łączak 53:42.08
Harda Dwudziestka Trójka – Katarzyna Solińska 1:52:18.82

Mężczyźni :
Przyjazna Trójka – Dariusz Boroń 12:44.21
Tradycyjna Piątka – Krzysztof Bodurka 21:18.68
Ambitna Jedenastka – Krzysztof Bodurka 42:42.84
Harda Dwudziestka Trójka – Tomasz Koczwara 1:36.02.84

Salomon na Nocny Biegu Premium GPK

Z przyjemnością informujemy, że podobnie jak podczas całej VII edycji, podczas jej epilogu będzie z nami marka Salomon. Możecie spodziewać się atrakcyjnych nagród!

Rozpoczynamy odliczanie do 10 sierpnia!

Galerie zdjęć – Wielki Finał GPK

Od Wielkiego Finału GPK minęły już dwa tygodnie. Jak zwykle nie zabrakło sporej ilości fotografii. Czas na ostatnie już podczas VII edycji podsumowanie galerii zdjęciowych. Miłego oglądania!

zdjęcia Manuel Uribe Photography – tutaj

zdjęcia Tomek Laskowski – tutaj

zdjęcia Krzysztof Jamrozik – tutaj

zdjęcia Marek Słoński (dekoracja) – tutaj

zdjęcia Abu Szajna – tutaj

zdjęcia Małgorzata Wicha – tutaj

zdjęcia Kuba Bednarz – tutaj, tutaj, tutaj, tutaj

zdjęcia Aneta Ewa Gumuła – tutaj, tutaj, tutaj

zdjęcia Gazeta Krakowska – tutaj

zdjęcia Szara Reneta – tutaj