Suunto 9 na Wielkim Finale GPK!

Z przyjemnością informujemy, że dzięki naszemu głównemu partnerowi, na Wielkim Finale GPK losować będziemy zegarek marki Suunto. Tym razem nagroda powędruje do osób startujących na ostatnim biegu, obecnych na zakończeniu! Czeka nas ogromna dawka emocji! It’s the final countdown!

Galerie zdjęć – Bieg Karnawałowy GPK

Za nami Bieg Karnawałowy GPK, pora na tradycyjny przegląd galerii zdjęciowych. To był miesiąc pełen różnych ujęć i kolorowych impresji, przeżyjmy to jeszcze raz!

zdjęcia Robert Zabel – tutajtutaj

zdjęcia Patryk Giee – tutajtutaj

zdjęcia Abu Szajna – tutaj

zdjęcia Krzysztof Jamrozik – tutaj

zdjęcia Urszula Dziurzyńska – tutaj

zdjęcia Aneta Ewa Gumuła – tutajtutaj

zdjęcia Juan Manuel Uribe – tutaj

zdjęcia Marta Listek – tutaj

Niech żyje bal! – tutaj

 *fot. Robert Zabel – foty

Cztery pory roku na GPK

Grand Prix Krakowa to zawody kojarzone między innymi ze zmiennymi warunkami. Podczas VII edycji mieliśmy ich pełną paletę:

– deszcz i ogromna ilość błota w październiku,

– piękne słońce i delikatnie przyprószony śnieg w grudniu,

– prawdziwą zimę w styczniu,

– i lodowisko podczas Biegu Karnawałowego GPK!

Do kompletu brakuje nam tylko wiosennego słońca i suchej nawierzchni w marcu. Jakie będą warunki za niecały miesiąc? A Wy, jak sądzicie?

Klasyfikacja generalna po czterech biegach

Czas na generalkę! Część z Was ma już niemal zapewnione zwycięstwo, inni walczyć o podium będą do ostatnich metrów biegu marcowego. Dekoracja całego cyklu już 3 marca, podczas Wielkiego Finału GPK! Do zobaczenia!

wyniki

*fot. Robert Zabel – foty

Drużynówka po Biegu Karnawałowym GPK

Czas na drużynówkę po czterech biegach, tym razem tylko jedna roszada. Na „dużym podium” podczas finałowej dekoracji stanie 6 drużyn. Różnice są niewielkie, wszystko się może zdarzyć!

  1. Skawina Biega 5491,39 (0)
  2. BeFit24Team 4248,53 (0)
  3. UKS Kometa Gliwice 3606,66 (+1)
  4. G.O.A.T. Team Michałowice 3504,07 (-1)
  5. #AdamCzerwińskiTeam 3014,69 (0)
  6. Trailrun 2634,44 (0)

…………………………………………………………

  1. ITMBW Kraków 2454,08 (0)
  2. Niepołomice Biegają 2032,62 (0)
  3. Go Aptiv! 1789,20 (0)
  4. Night Runners 1771,35 (0)

wyniki

 *fot. Robert Zabel – foty

Bieg dla dzieci po IV etapach

Za nami kolejny, już czwarty w historii Bieg dla dzieci. Tym razem, z uwagi na liczne oblodzenia, zdecydowaliśmy się na szybką reakcję i wyznaczenie alternatywnej trasy. Gratulujemy wszystkim tym, którzy ukończyli kolejny bieg!

W zakładce wyniki znajdziecie listę dzieci, które brały udział w pierwszych czterech biegach. Podobnie jak na dłuższych dystansach, aby otrzymać medal, należy ukończyć minimum 4 z 5 etapów. Mamy nadzieję do zobaczenia na Wielkim Finale GPK!

wyniki

*fot. Robert Zabel – foty

Wielki Finał GPK!

Nadeszła pora na Wielki Finał siódmej edycji GPK. Trzeciego marca zawodnicy, jak co miesiąc, ścigać się będą na czterech interesujących trasach (Przyjaznej Trójce, Tradycyjnej Piątce, Ambitnej Jedenastce i Hardej Dwudziestce Trójce)! Zachęcamy również do wzięcia udziału w Biegu dla dzieci i Nordic Walking.

Oprócz sportowych emocji, czeka na Was rozdanie nagród i medali za cały cykl oraz… losowanie zegarka Suunto dla wszystkich osób obecnych na zakończeniu!

wydarzenie

zgłoszenia

Klasyfikacja wszechczasów

Przed nami kolejne już w historii zestawienie klasyfikacji wszechczasów! Na szczególną uwagę zasługuje awans na czwarte miejsce Tomka Koczwary (dołącza do absolutnego topu GPK), okrągłe dwudzieste podium Przemysława Babuli i szesnasta wygrana Krzysztofa Bodurki! Unbelievable!

klasyfikacja wszechczasów

*fot. Robert Zabel – foty