Losowanie nagród – Bieg Mikołajkowy GPK

Kolejny bieg w ramach Grand Prix Krakowa to czas na kolejne losowanie nagród! Tym razem dostaniecie je od samego świętego Mikołaja! Podobnie jak w ubiegłym miesiącu losować będziemy je wśród osób zgłoszonych i opłaconych na Bieg Mikołajkowy GPK (jak i na karnet). Nazwiska szczęśliwych wygranych zostaną wylosowane i opublikowane w przyszłym tygodniu. Nagrody będą do odbioru na stoisku koszulek GPK. Poniżej dostępna jest ich lista – powiększona specjalnie z okazji Mikołajek! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się!

 1. Drewniany zegarek Seria Royal – Padouk
 2. Drewniany zegarek Seria Heritage – Heban
 3. torba – Salomon Prolog 70 Backpack
 4. voucher na 1 wizytę u fizjoterapeuty Centrum Zdrowia Biegacza
 5. voucher na 1 wizytę u fizjoterapeuty Centrum Zdrowia Biegacza
 6. voucher na analizę techniki biegowej od runningperformance.pl
 7. voucher zniżkowy (300zł) na obóz biegowy od obozybieganie.pl
 8. pakiet startowy na Półmaraton Marzanny
 9. pakiet startowy na Półmaraton Marzanny
 10. koszulka VIII edycji GPK
 11. rękawki VIII edycji GPK
 12. rękawki VIII edycji GPK
 13. rękawki VIII edycji GPK
 14. bandana VIII edycji GPK
 15. bandana VIII edycji GPK
 16. kubek VIII edycji GPK
 17. kubek VIII edycji GPK
 18. kubek VIII edycji GPK
 19. kubek VIII edycji GPK
 20. kubek VIII edycji GPK

Zgłoszenia na karnet/zgłoszenia na pojedynczy bieg

W związku z dużo ilością niespodziewanych błędów przypominamy, że zgłoszenia na karnet to zgłoszenia na karnet, a zgłoszenia na Bieg Mikołajkowy GPK to zgłoszenia na pojedynczy bieg. Karnet zawiera w sobie opłatę startową na wszystkie 4 lub 5 biegów*, zgłoszenie na Bieg Mikołajkowy GPK dotyczy tylko startu 1 grudnia.  Uprzejmie prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, który formularz jest wypełniany.

zgłoszenia

Procedura zgłaszania na karnet została już opisana w odrębnej zakładce.

zgłoszenia na karnet (opis)

*w zależności od daty zgłoszenia
**fot. Robert Zabel – foty

Drużynówka po Wielkim Otwarciu GPK

Początek kolejnego dnia to czas na następną klasyfikację! Poniżej zestawienie znane z dwóch poprzednich edycji – klasyfikacja drużynowa. Jak zwykle puchary otrzyma 6 najlepszych drużyn po V etapach. Życzymy powodzenia wszystkim zespołom!

wyniki

 1. Skawina Biega 2045,77
 2. BeFit24Team 1610,02
 3. JJfit Running Team 1397,00
 4. #AdamCzerwińskiTeam 1282,71
 5. Poranny Patrol 932,23
 6. Klub Biegacza AZS UEK 779,16
 7. Eskadra Kraków 715,86
 8. O.A.T. Team Michałowice 674,68
 9. Trailrun 628,98
 10. Husaria Race Team 524,43

*fot. Robert Zabel – foty

Koniec pierwszego terminu

Przypominamy, że już tylko do końca dnia (13.11) można skorzystać z obniżonej opłaty startowej na Bieg Mikołajkowy GPK – I termin zgłoszeń. Zgłoś się już dziś, a jeśli jesteś zapisany to przekaż informację dalej! Do zobaczenia!

zgłoszenia

*fot. Robert Zabel foty

Obozybieganie.pl

Od początku VIII edycji naszym partnerem zostały również obozybieganie.pl. Voucher zniżkowy na obóz biegowy możecie wylosować w trakcie losowania nagród odbywającego się przed każdym etapem.

Obozybieganie.pl to pakiet obozów biegowych w kraju i zagranicą. To przekraczanie granicy motywacji wraz z profesjonalnymi trenerami i instruktorami. Peru, Boliwia, Lesotho, a nawet… Beskid Niski! Oferta obozów jest niezwykle szeroka, dlatego serdecznie zapraszamy na stronę internetową naszego partnera!

Galerie zdjęć – Wielkie Otwarcie GPK

Na tegorocznym Wielkim Otwarciu oprócz emocji, nie zabrakło również wielu fotografów, którzy je uwiecznili. Wszystkim serdecznie dziękujemy, a Wam załączamy link do galerii, gdzie znajdziecie wszystkie fotografie. Miłego oglądania!

Galeria GPK

*fot. Robert Zabel – foty

1192 zawodników – rekord frekwencji!

O tym, że Wielkie Otwarcie Grand Prix Krakowa było rekordowe, wiedzieliśmy już w niedzielę. Dopiero po rozpatrzeniu wszystkich reklamacji możemy obwieścić komunikat o dokładnym rekordzie frekwencji. 1192 biegaczy – to o ponad 400% więcej niż podczas I edycji GPK. Tradycyjnie najbardziej popularna była Ambitna Jedenastka, ale wszystkie pozostałe dystanse również cieszyły się sporym zainteresowaniem. Jeszcze raz dziękujemy Wam za zaufanie!

Do zobaczenia na Biegu Mikołajkowym GPK, będzie się działo!

*fot. VENI VIDI PHOTO

5000 polubień – konkurs!

Czas na kolejny hot news! Nasz fanpage przekroczył magiczną barierę 5000 polubień. Jesteśmy z tego powodu dumni i bardzo dziękujemy Wam za zaufanie! Z każdą kolejną edycją chcemy wprowadzać nowe rozwiązania i rozwijać się dla Was – stąd cieszy rosnąca liczba fanów. Długo czekaliśmy na ten moment, jest powód do świętowania!

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy prezent! Każda osoba, która skomentuje i polubi/zareaguje na ten post* weźmie udział w losowaniu drewnianego zegarka Plantwear Seria Heritage – Blue edition – Dąb! Powodzenia!

*czas do jutra (8.11.2019) do północy

Zgłoszenia na karnet

W celu uporządkowania wiadomości, dotyczących zgłoszeń na karnet, załączamy dokładną rozpiskę wszystkich możliwych opcji zgłoszenia na najbliższy bieg.

1. Wciąż jeszcze można zgłosić się na karnet, do czego wszystkich zachęcamy. Jest to najtańsza i najwygodniejsza opcja. Wystarczy raz odebrać numer karnetowy, później nie trzeba już pojawiać się w biurze zawodów. Dodatkowo ukończenie minimum 4 z 5 biegów uprawnia do odbioru pamiątkowego medalu. Osoba, która nie brała udziału w Wielkim Otwarciu GPK wciąż może zgłosić się na karnet (normalnie rejestrując się przez formularz (na karnet) i dokonując płatności przelewem). Obowiązuje drugi termin zgłoszeń. Takie osoby zapraszamy na Biegu Mikołajkowym do biura zawodów, wydany numer będzie obowiązywał do końca edycji.

2. Jeżeli ktoś brał udział w Wielkim Otwarciu GPK, a nie ma wykupionego karnetu, wciąż jeszcze może to zrobić. Wystarczy dopłacić odpowiednią różnicę (między ceną karnetu, a poniesionym kosztem wpisowego na biegu listopadowym) na wskazany numer konta bankowego. Oprócz tego takie osoby powinny dokonać zgłoszenia przez dodatkowy formularz zgłoszeniowy, tym razem na karnet. Wszystkie takich zawodników zapraszamy przed Biegiem Mikołajkowym GPK do biura zawodów, wydany tam numer będzie obowiązywał do końca edycji.

3. Jeżeli zawodnik zgłoszony na karnet, chciałby na pojedynczym biegu wystartować na innym dystansie, prosimy o dokonanie zgłoszenia przez formularz (na odpowiedni dystans) oraz przelanie 10 zł (koszt przedrukowania numeru startowego). Wtedy oczywiście zapraszamy do biura po nowy numer (na określony nowy dystans). Poprzedni numer karnetowy obowiązywać będzie dalej na pozostałych biegach.

4. Jeżeli ktoś już wykupił karnet, a nie odebrał numeru przed Wielkim Otwarcie GPK, serdecznie zapraszamy po odbiór numeru przed Biegiem Mikołajkowym GPK.

5. Wszystkim, którzy wykupili karnet i brali udział w Wielkim Otwarciu GPK, życzymy powodzenia! Widzimy się na starcie!

zgłoszenia

*fot. Robert Zabel – foty

Bieg Mikołajkowy GPK – zgłoszenia

Pierwsza niedziela grudnia to niedziela pod znakiem… Biegu Mikołajkowego! Jak zwykle czekać będzie na Was święty Mikołaj ze słodyczami i nagrodami! Nie zabraknie również malowniczych tras i ścigania w doborowym towarzystwie! Czas na kolejną odsłonę Grand Prix Krakowa!

Na Bieg Mikołajkowy dostępne są trzy opcje zgłoszeń:
1) zgłoszenie na karnet
2) zgłoszenia na karnet z dopłatą (dla startujących w Wielkim Otwarciu GPK)
3) zgłoszenie na pojedynczy bieg

zgłoszenia

Wkrótce więcej informacji, do zobaczenia!

*fot. Robert Zabel – foty