400 zgłoszeń!

Minęło niewiele ponad 2 tygodnie od początku zapisów na karnet tymczasem mamy już ponad 400 zgłoszonych zawodników! Dziękujemy za zaufanie i przypominamy, że pierwszy termin zgłoszeń trwa do końca września. Od 1 października ruszają zapisy na pojedynczy bieg!

A tak wygląda popularność poszczególnych dystansów:

Ambitna Jedenastka – 209

Harda Dwudziestka Trójka – 93

Tradycyjna Piątka – 78

Przyjazna Trójka – 22

Bieg dla Dzieci – 13

Nordic Walking – 11

zgłoszenia

Grand Prix Krakowa na Instagramie!

Do imprezy zostało już tylko 1,5 miesiąca, przygotowania trwają pełną parą! Dziś uruchomiliśmy kolejny kanał informacyjny dotyczący naszych zawodów. Mamy przyjemność zaprosić Was do zaobserwowania naszego profilu na Instagramie, gdzie będziecie mogli oglądać jak nasza impreza wygląda „od kuchni”. Nie zabraknie dużej ilości zdjęć i mnóstwa uśmiechów!

Instagram GPK 

Zostań Promotorem GPK!

Podobnie jak w zeszłym roku ruszamy z konkursem na najlepszego Promotora GPK! Jeśli podoba Ci się nasza impreza, chcesz zabrać na nią swoich znajomych to możesz… wygrać bon na 500 zł na zakupy do Salomona!

W konkursie zwycięży osoba, dzięki której do końca I terminu na karnet zapisze się najwięcej zawodników. Wystarczy by osoba zapisująca się na zawody wpisała imię i nazwisko osoby polecającej w odpowiedniej rubryce w formularzu zgłoszeniowym.

Kilka zasad dotyczących konkursu:

– Nasza zabawa dotyczy zapisów na karnet w pierwszym terminie. Wyniki ogłoszone zostaną w pierwszych dniach października.

– Aby osoba liczyła się w punktacji dla promotora, zgłoszenie musi być opłacone.

– W przypadku, gdy dwóch promotorów będzie miało taką samą ilość osób, o zwycięstwie zadecyduje losowanie!

zapisy

Wkrótce dostępne będą informacje o kolejnych konkursach z Salomonem!

Kolejny rok z Salomonem!

Z przyjemnością oficjalnie przedstawiamy pierwszego partnera VII edycji Grand Prix Krakowa w biegach górskich! Kolejny rok czekać na Was będą konkursy i nagrody od Salomona (pierwsze już wkrótce). Dobrą informacją jest też fakt, że Salomon będzie z nami także podczas Nocnego Biegu Premium. Już nie możemy się doczekać, do zobaczenia!

Salomon

megaoutdoor.pl

Ruszamy ze zgłoszeniami za 12 godzin!

Uwaga! Z uwagi na drugą turę wyborów samorządowych i lokalizację komisji wyborczych w szkole przy Modrzewiowej, zmuszeni byliśmy do zmiany terminu pierwszego biegu. Nowy termin – 28 października. Reszta terminów pozostaje bez zmian – pierwsza niedziela każdego miesiąca (grudzień, styczeń, luty i marzec).

zgłoszenia

Klasyfikacja drużynowa

Podobnie jak w zeszłym roku na Grand Prix Krakowa w biegach górskich prowadzona będzie klasyfikacja drużynowa. Pamiątkowymi pucharami nagrodzone zostanie sześć najlepszych teamów.

Jak wziąć udział w tej rywalizacji? Nic prostszego! W odpowiedniej rubryce podczas zgłoszenia należy wpisać nazwę swojej/swojego firmy/klubu/zespołu. Bardzo prosimy o dokładne wpisywanie nazw, tak aby osoby z tego samego zespołu miały wpisane DOKŁADNIE tą samą nazwę. Do klasyfikacji zespołowej brane będą pod uwagę punkty z klasyfikacji generalnej na wszystkich dystansach. Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o ilość osób w jednym zespole. Do dzieła, niech wygra najlepszy team! Czy wspomniany wyżej tytuł ponownie powędruje do ekipy Night Runners? Zobaczymy!

Zgłoszenia od 1 września!

W związku z tym, że napływają do nas zapytania dotyczące oficjalnego terminu zgłoszeń, chcielibyśmy Państwa powiadomić, że zapisy na karnet ruszają 1.09.2018 o godzinie 0:00! Do zobaczenia na VII edycji Grand Prix Krakowa w biegach górskich!

Limity zgłoszeń na VII edycję Grand Prix Krakowa w biegach górskich

Z uwagi na rosnące z roku na rok zainteresowanie imprezą oraz nasze możliwości organizacyjne ustanowione zostały następujący limity zgłoszeń na VII edycję Grand Prix Krakowa w biegach górskich:

Przyjazna Trójka – 300 osób

Tradycyjna Piątka – 300 osób

Ambitna Jedenastka – 600 osób

Harda Dwudziestka Trójka – 400 osób

Na dniach ruszamy ze zgłoszeniami na karnet, już nie możemy doczekać się by Was zobaczyć!

Terminy Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2018/2019

Terminy Grand Prix Krakowa w biegach górskich 2018/2019. Jak zwykle widzimy się w pierwszą niedzielę miesiąca! Do zobaczenia!
28 października – Wielkie Otwarcie GPK
 
2 grudnia – Bieg Mikołajkowy
 
6 stycznia – Styczniowe Wyzwanie
 
3 lutego – Bieg Karnawałowy
 
3 marca – Wielki Finał GPK
 
3 sierpnia – Nocny Bieg Premium Grand Prix Krakowa (oddzielna klasyfikacja)
 
Regulamin i zgłoszenia – wkrótce.
 
*fot. Magdalena Bogdan