Drużyna Centrum Zdrowia Biegacza

Drużyna Centrum Zdrowia Biegacza to nie tylko profesjonalni fizjoterapeuci, ale również świetni biegacze! Michał, Grzegorz i Dominik startowali na GPK rok temu, i tak im się spodobało, że podczas tej edycji pobiegną ponownie!

Michał Kaczmarek (PB 10 km  – 33:20, PB 5 Km – 15:50) i Grzegorz Roczniak – Tradycyjna Piątka

Dominik Tabor (PB 10 km  – 31:32, PB 5 Km – 15:05, zwycięzca VII edycji GPK) – Ambitna Jedenastka

Będzie się działo!

Millano Group i Choco Cups

Mamy dobrą wiadomość dla spragnionych słodkości! Podczas VIII edycji GPK nie zabraknie czekolad Cocoa Travel oraz znanych z zeszłej edycji Choco Cupsów!

Ponownie jak wtedy rozdawać będziemy je na Wielkim Otwarciu Grand Prix Krakowa!

Choco Cups to pyszna przekąska w przerwie w obowiązkach! CUPitalny smak mlecznej czekolady z nadzieniami dostępny jest w sześciu odsłonach, z których każdy wybierze coś dla siebie:

– sernik z malinami;
– tiramisu z ciasteczkami;
– karmelowe brownie;
– krem orzechowy z orzeszkami arachidowymi;
– krem orzechowy z ciasteczkami;
– krem orzechowy z drażami.

Zapraszamy na: fanpage Baron Choco Cups oraz Instagram @BaronChocoCups!

800 zgłoszeń na karnet!

Do zawodów zostały już niecałe trzy tygodnie, tymczasem mamy kolejną setkę osób zgłoszonych na karnet! Cieszymy się, że będzie z nami! Poniżej garść aktualnych statystyk:

1. Ambitna Jedenastka 318
2. Harda Dwudziestka Trójka 202
3. Tradycyjna Piątka 169
4. Przyjazna Trójka 80
5. Bieg dla dzieci 20
6. Nordic Walking 13

zgłoszenia

*fot. VENI VIDI PHOTO

Oznacz znajomego i wygraj Speedcrossy dla niego! (Konkurs na Instagramie)

Instagram @krakowbiega

Trwają przygotowania do VIII edycji GPK, czas na kolejny konkurs! Tym razem konkurs Instagramowy! Aby wziąć udział w zabawie należy polubić post ze zdjęciem legendarnych Speedcrossów oraz oznaczyć osobę, której chcielibyście podarować Speedcrossy!

Wśród osób, które polubią post na Instagramie i oznaczą znajomego wylosujemy nowiutkie Speedcrossy. Czas zabawy – do niedzieli 13.10. Wyniki w poniedziałek. Powodzenia!

Race Shirt – możliwość domówienia koszulki

Wsłuchując się w uwagi niektórych zawodników, przedłużamy możliwość zamówienia koszulki przygotowanej specjalnie na I Nocny Bieg Premium. Unikatową, wyjątkową Race Shirt można domówić jeszcze do poniedziałku (14.10). Zamówienia przez stronę Biederman Sport.

Race Shirt

A już wkrótce więcej nowinek dotyczących VIII edycji GPK! My już nie możemy doczekać się Wielkiego Otwarcia!

Pierwsze sztafety na liście zgłoszeń

Do Wielkiego Otwarcia GPK zostały już niewiele ponad trzy tygodnie! Na liście startowej możemy zobaczyć kolejnych zawodników, w tym liderów klasyfikacji wszechczasów czy biegaczy startujących od pierwszej edycji GPK!

Pierwsze zespoły pojawiły się również na liście zgłoszeń sztafet GPK – nowej formy rywalizacji przewidzianej od VIII edycji Grand Prix! Wiwat JJfit Running Team oraz KKB Dystans Kraków! Czekamy na kolejne sztafety!

zasady

zgłoszenia

*fot. Juan Manuel Uribe

Udostępnij post i wygraj Salomon Speedcross – wyniki konkursu

Z dużą radością przyjęliśmy ogromne zainteresowanie pierwszym z internetowych konkursów. Jedną z osób, która polubiła post i udostępniła właściwe wydarzenie okazała się Pani Marzena Ryś. Serdecznie gratulujemy wylosowanej osobie!

W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt e-mailowy (kontakt@krakowbiega.pl). Już wkrótce kolejne konkursy, śledźcie naszego fanpage’a!

700 zgłoszeń na karnet!

Trochę czekaliśmy na tę wiadomość, ale… mamy to! Z przyjemnością informujemy o kolejnej setce zgłoszonych na karnet oraz przedstawiamy Wam popularność poszczególnych dystansów!

1. Ambitna Jedenastka 276
2. Harda Dwudziestka Trójka 175
3. Tradycyjna Piątka 153
4. Przyjazna Trójka 67
5. Bieg dla dzieci 17
6. Nordic Walking 12

zgłoszenia

*fot. Wojciech Żesławski

Running Performance – twój trener biegowy

Czas na przedstawienie kolejnego już stałego partnera Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich. Działalność Running performance to między innymi współpraca trenerska czy organizacja obozów biegowych. Running performance ma pomóc Ci biegać mądrzej, a co za tym idzie szybciej!

Odliczając dni do Wielkiego Otwarcia VIII edycji Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich, serdecznie zapraszamy na stronę internetową naszego partnera!

Running performance – twój trener biegowy