Plantwear partnerem tytularnym Biegu Karnawałowego!

Jak zapewne większość z Was zdążyła już zauważyć 😂, partnerem tytularnym Biegu Karnawałowego została firma Plantwear. Bieg Karnawałowy ma dostarczyć wszystkim biegaczom dużo sportowej zabawy, a o zestaw dodatkowych atrakcji zadba nasz sponsor. Z przyjemnością przedstawiamy plany związane z najbliższymi zawodami:

▶️ konkurs z udostępnieniem wydarzenia,
▶️ konkurs „Niech żyje bal!”,
▶️ nagrody dla zwycięzców Plantwear Biegu Karnawałowego GPK,
▶️ losowanie nagród z zegarkami Plantwear,
▶️ i super niespodzianka,… którą ogłosimy wkrótce!

Do zobaczenia, niech żyje bal!

Klasyfikacja drużynowa po trzech biegach

Nadeszła pora na publikację klasyfikacji drużynowej. W pierwszej dziesiątce nastąpiła tylko jedna (choć jakże kluczowa zmiana) – na drugie miejsce wskoczył #AdamCzerwińskiTeam! Przed nami jeszcze dwa biegi zaliczane do klasyfikacji drużynowej. Rywalizacja o podium oraz TOP6 zapowiada się pasjonująco!

 1. Skawina Biega 5819,89
 2. #AdamCzerwińskiTeam 4681,91 +1
 3. BeFit24Team 4554,26 -1
 4. JJfit Running Team 4437,13
 5. Poranny Patrol 3409,56
 6. G.O.A.T. Team Michałowice 2252,45
 7. Trailrun 2122,54
 8. Eskadra Kraków 1988,07
 9. Go Aptiv! 1948,58
 10. Klub Biegacza AZS UEK 1887,68

wyniki

*fot. Manuel Uribe Photography

Koniec pierwszego terminu!

Krótsza przerwa między biegami oznacza mniej czasu na zgłoszenia w pierwszym terminie.  Naszym zadaniem jest… przypomnienie Wam o jego upływie! Przypominamy zatem, że jeszcze tylko do jutra (15.01) można skorzystać z obniżonej opłaty startowej na Plantwear Bieg Karnawałowy GPK. Nie trać czasu i zgłoś się już dziś!

zgłoszenia

*fot. Robert Zabel – foty

Sztafeta VIII edycji GPK 3 z 4

Po zestawieniu generalki, czas na wyniki sztafet. Na uwagę zasługuje duże zainteresowanie tą klasyfikacją i rosnący poziom sportowej rywalizacji. Absolutny rekord punktowy pojedynczego biegu pobił Jjfit Running Team. Tym samym rywalizacja o zwycięstwo pomiędzy trzema prowadzącymi zespołami zapowiada się pasjonująco!

 1. #AdamCzerwińskiTeam
 2. Jjfit Running Team +1
 3. Klub Biegacza AZS UEK -1
 4. Skawina Biega
 5. Go Aptiv! +1
 6. BeFit24Team -1
 7. Trailrun
 8. KKB Dystans Kraków +1
 9. Biegamy z krakowianką -1
 10. Sekcja Biegowa Grupy Piwnej +1
 11. UKS Kometa Gliwice -1
 12. Vege Runners

wyniki

*fot. Manuel Uribe Photography

Kolekcja medali I+II+III+V+V+VI+VII+Nocny GPK – Licytuj dla WOŚP!

Miesiąc styczeń to miesiąc pod znakiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. My też chcielibyśmy wesprzeć akcję, tworząc specjalny pakiet dla wszystkich kolekcjonerów trofeów i medali. Zestaw ośmiu medali Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich trafi do osoby, która wylicytuje największą kwotę. Całość zostanie przekazana na rzecz WOŚP. Życzymy dobrej zabawy, unikatowa kolekcja czeka na Was!

licytacja – tutaj

Galerie zdjęć – Styczniowe Wyzwanie GPK

Podczas Styczniowego Wyzwania GPK nie zabrakło również zdjęć naszych fotografów. Poniżej przegląd styczniowych impresji. Miłego oglądania!

zdjęcia Galeria Krakowska – tutaj

zdjęcia Manuel Uribe Photography – tutaj

zdjęcia Krzysztof Jamrozik (Ambitna Jedenastka) – tutaj

zdjęcia Krzysztof Jamrozik (Harda Dwudziestka Trójka) – tutaj

zdjęcia organizatorzy (dekoracja) – tutaj

*fot. Gazeta Krakowska

Klasyfikacja generalna 3/5

Za nami III runda Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich. W tym momencie możemy wskazać już pierwszych faworytów klasyfikacji generalnej, jak i poszczególnych kategorii wiekowych. Jak myślicie – liderzy utrzymają swoją przewagę?

Przypominamy również, że w finalnej klasyfikacji liczone będą 4 najlepsze z 5 biegów GPK. Zatem część zawodników będzie mogło pochwalić się ukończeniem cyklu już po Plantwear Biegu Karnawałowym GPK! Widzimy się za nieco ponad 3 tygodnie!

wyniki

*fot. Manuel Uribe Photography

1098 zawodników podjęło Styczniowe Wyzwanie!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że frekwencja na Grand Prix Krakowa cały czas nie schodzi poniżej 1000! Tym razem pobiliśmy rekord styczniowej frekwencji! Jesteśmy z tego dumni i po raz kolejny dziękujemy Wam za zaufanie. Następny akord GPK już 2 lutego, mamy nadzieję do zobaczenia!

*fot. Manuel Uribe Photography

Plantwear Bieg Karnawałowy GPK – zgłoszenia

Drugi Bieg Karnawałowy to połączenie sportowej rywalizacji z dobrą zabawą. Po raz kolejny będziemy tańczyć na GPK w rytmie samby. Nie zabraknie konkursu karnawałowego „Niech żyje bal!”, jak i mnóstwa uśmiechniętych twarzy na kolejnym już biegu GPK!

Specjalnie na najbliższy bieg firma Plantwear przygotuje dla Was grad niespodzianek. Będziemy o nich informować na bieżąco na naszej stronie internetowej!

zgłoszenia

Klasyfikacja wszechczasów po XXXIX biegach

Na GPK startowało już wiele biegowych gwiazd. Bez przesady możemy też stwierdzić, że część zawodników „narodziło” się na naszych trasach. Poniżej zestawienie znanej już i lubianej klasyfikacji wszechczasów GPK. Jak można zauważyć – w tym miesiącu nastąpiły spore przetasowania! Największy awans zanotował Dominik Tabor, który coraz śmielej puka do pierwszej dziesiątki. Dzięki ósmemu zwycięstwu Mai Wąsik zmiana nastąpiła również w zestawieniu podium. Za miesiąc czas na sforsowanie drugiego stopnia!

Zachęcamy również do zapoznania się z klasyfikacją wszechczasów w ramach poszczególnych dystansów. Szczegóły w linku poniżej!

klasyfikacja wszechczasów

1. Krzysztof Bodurka
2. Michał Garbacik
3. Maja Wąsik +2
4. Katarzyna Solińska -1
5. Tomasz Koczwara -1
6. Maja Garbacik
7. Dariusz Boroń +2
8. Dominik Grządziel -1
9. Martyna Kantor -1
10. Magdalena Łączak
11. Adrianna Biederman
11. Marcin Biederman +1
13. Dominik Tabor +7
14. Angelika Hołownia -1
14. Karolina Piątek +1
16. Anna Solakiewicz -2
17. Magdalena Nabielec -1
18. Marcin Świerc -1
19. Justyna Frączek-Bogacka
20. Przemysław Babula -1

*fot. Manuel Uribe Photography