Medal VIII edycji GPK (+ II Nocny Bieg)

Zapewne wielu z Was czekało na tą informację. Z przyjemnością prezentujemy projekt medalu VIII edycji Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich.

Przypominamy również, że aby otrzymać medal za ukończenie edycji, należy ukończyć minimum 4 z 5 biegów VIII edycji GPK.

Zgodnie z zeszłoroczną tradycją przygotowaliśmy również medal dla zawodników startujących w Nocnym Biegu Grand Prix Krakowa (prawa część grafiki). Całość ma tworzyć niepowtarzalną pamiątkę!

Autor projektu – Biederman Sport

Bieg dla dzieci – lista z frekwencją

Przypominamy, że medal za ukończenie VIII edycji GPK otrzymają również dzieci startujące na dystansie ok. 1 km. Warunkiem jest ukończenie minimum 4 z 5 biegów GPK. W związku z powyższym publikujemy aktualną listą z frekwencją, osoby zainteresowane prosimy o weryfikację.

Bieg dla dzieci – lista uczestników

formularz reklamacyjny

*fot. Manuel Uribe Photography

Ostatni dzień pierwszego terminu!

Przypominamy, że jeszcze tylko do północy (12.02.2020) obowiązuje pierwszy termin zgłoszeń na Wielki Finał GPK! Nie przegap okazji, skorzystaj z obniżonej opłaty startowej! Mamy nadzieję do zobaczenia!
 
 
*fot. Manuel Uribe Photography

Klasyfikacja drużynowa po IV biegach

Koniec rywalizacji sztafet nie oznacza końca rywalizacji w klasyfikacji drużynowej. Za nami kolejny bieg, tym razem tabela pierwszej szóstki pozostaje bez zmian. Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcia po Wielkim Finale! Historia pokazuje, że mobilizacja drużyn na Finał bywa kluczowa dla losów końcowej klasyfikacji!

 1. Skawina Biega
 2. #AdamCzerwińskiTeam
 3. BeFit24Team
 4. JJfit Running Team
 5. Poranny Patrol
 6. G.O.A.T. Team Michałowice
 7. Trailrun
 8. Klub Biegacza AZS UEK +2
 9. Eskadra Kraków -1
 10. Go Aptiv!-1

wyniki

*Manuel Uribe Photography

Sztafeta VIII edycji GPK – wyniki

Czas na podsumowanie pierwszej klasyfikacji! Jest nam niezmiernie miło przedstawić pierwszą, historyczną klasyfikację sztafet GPK. Cieszy nas spore zainteresowanie tą klasyfikacją, jak i niezwykle wyrównana rywalizacja w czołówce. O zostanie na dekoracji końcowej prosimy przedstawicieli całej dwunastki, dla każdego zespołu mamy przygotowaną małą niespodziankę. Do zobaczenia!

 1. #AdamCzerwińskiTeam 1445,78
 2. Klub Biegacza AZS UEK 1442,92
 3. Jjfit Running Team 1413,48
 4. Skawina Biega
 5. Go Aptiv!
 6. BeFit24Team
 7. Trailrun
 8. KKB Dystans Kraków
 9. Sekcja Biegowa Grupy Piwnej 
 10. Biegamy z kranowianką
 11. UKS Kometa Gliwice
 12. Vege Runners

wyniki

Klasyfikacja generalna 4/5

Czas na kolejne zestawienie generalki! Znamy już dwóch zawodników i jedną zawodniczkę, którzy zapewnili sobie zwycięstwo w kat. OPEN w całym cyklu. Zgadniecie kto to jest?

Za nami już pierwsze rozstrzygnięcia, jednak w wielu kategoriach rywalizacja o wygraną toczyć się będzie do samego końca! Już nie możemy doczekać się Wielkiego Finału!

wyniki

*fot. Manuel Uribe Photography

Wielki Finał GPK – zgłoszenia

Wielki Finał to ogromna dawka emocji na sam koniec cyklu Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich. Najczęściej wtedy bite są legendarne rekordy tras oraz rekordy osobiste poszczególnych zawodników. Przyjdź, zobacz, wystartuj! Podejmij wyzwanie!
 
 *fot. Robert Zabel foty

Klasyfikacja wszechczasów po 40 biegach

Z przyjemnością informujemy, że za nami już 40 biegów w ramach Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich. Trochę się wydarzyło przez te osiem lat! Łącznie na podium GPK stanęło już 222 zawodników, a oto TOP20. Przypominamy również, że wszyscy zawodnicy z pierwszej dwudziestki wszechczasów otrzymają bezpłatny karnet na IX edycję. W marcu czas na kolejne roszady w czołówce!

1. Krzysztof Bodurka
2. Michał Garbacik
3. Maja Wąsik
4,Katarzyna Solińska
5. Tomasz Koczwara
6. Dariusz Boroń +1
7. Martyna Kantor +2
8. Maja Garbacik -2
9. Dominik Grządziel -1
10. Magdalena Nabielec +7
11. Magdalena Łączak -1
12. Adrianna Biederman -1
12. Marcin Biederman -1
14.Dominik Tabor -1
15. Karolina Piątek -1
16. Angelika Hołownia -2
17. Anna Solakiewicz -1
18. Marcin Świerc
18. Bożena Jaskowska +9
20. Justyna Frączek-Bogacka -1 

*fot. Manuel Uribe Photography

TOP czasy GPK

Trwa opracowywanie klasyfikacji generalnej i drużynowej, w tak zwanym międzyczasie publikujemy aktualne zestawienie najlepszych czasów w historii GPK. Podczas Plantwear Biegu Karnawałowego GPK padły dwa rekordy tras (informacje w odrębnych postach). W pierwszych dziesiątkach poszczególnych dystansów znajdziemy również kolejne dwa rezultaty z niedzielnego biegu. Gratulacje dla Magdaleny Nabielec (Tradycyjna Piątka) i Poli Niessner (Przyjazna Trójka). Czekamy na więcej już za niecały miesiąc na Wielkim Finale!
*fot. Gorce Ultra-Trail