Tradycyjna Piątka Krakowski Festiwal Górski

Podczas najbliższego biegu – już 2 grudnia zostanie przeprowadzony bieg na trasie Tradycyjnej Piątki, w ramach Krakowskiego Festiwalu Górskiego. Tego dnia to właśnie wokół tego dystansu skupi się „główna” rywalizacja. W związku z tym przewidziane jest kilka zmian:

– Start Tradycyjnej Piątki KFG o godzinie 10:00 (2.12.2018).

– Zwycięzcy Tradycyjnej Piątki KFG w kategorii OPEN mężczyzn i kobiet od sponsorów Krakowskiego Festiwalu Górskiego Otrzymają nagrody pieniężne – 1.miejsce – 500 zł, 2. miejsce – 400 zł, 3. miejsce – 300 zł. Nagrody pieniężne wręczane będą na popołudniowej gali KFG.

– My „dorzucamy” kolejną motywację. Jeżeli na najbliższym biegu padnie rekord trasy na Tradycyjnej Piątce do nowego rekordzisty/rekordzistki powędruje bon na 500 zł do Salomona. Jest się o co ścigać!

Dodatkowo wszyscy uczestnicy Krakowskiego Festiwalu Górskiego po wpisaniu w formularzu zgłoszeń na GPK kodu z biletu na KFG otrzymają rabat 40% na start w Tradycyjnej Piątce KFG oraz pamiątkową festiwalową koszulkę (pierwszych stu na mecie). Zgłoszenia na Bieg Mikołajkowy GPK (w tym na Tradycyjną Piątkę w ramach KFG) ruszą już jutro (poniedziałek 5.11)!

Krakowski Festiwal Górski

Więcej informacji o Krakowskim Festiwalu Górskim w jednym z kolejnych wpisów.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.