Zgłoszenia na karnet

Aby rozwiać wszystkie wątpliwości, postaramy się zebrać w jednym wpisie informacje dotyczące zgłoszeń na karnet:

1. Wciąż jeszcze można zgłosić się na karnet, do czego wszystkich zachęcamy. Jest to najtańsza i najwygodniejsza opcja. Wystarczy raz odebrać numer karnetowy, później nie trzeba już pojawiać się w biurze zawodów. Dodatkowo ukończenie minimum 4 z 5 biegów uprawnia do odbioru pamiątkowego medalu. Osoba, która nie brała udziału w Wielkim Otwarciu GPK wciąż może zgłosić się na karnet (normalnie rejestrując się przez formularz (na karnet) i dokonując płatności przelewem). Obowiązuje drugi termin zgłoszeń. Takie osoby zapraszamy na Biegu Mikołajkowym do biura zawodów, wydany numer będzie obowiązywał do końca edycji. Aktualnie obowiązuje drugi termin zgłoszeń na karnet.

zgłoszenia

2. Jeżeli ktoś brał udział w Wielkim Otwarciu GPK, a nie ma wykupionego karnetu, wciąż jeszcze może to zrobić. Wystarczy dopłacić odpowiednią różnicę (między ceną karnetu, a poniesionym kosztem wpisowego na biegu październikowym) na wskazany numer konta bankowego. Oprócz tego takie osoby powinny JESZCZE RAZ dokonać zgłoszenia przez formularz zgłoszeniowy, tym razem na karnet. Wszystkie takich zawodników zapraszamy przed Biegiem Mikołajkowym GPK do biura zawodów, wydany tam numer będzie obowiązywał do końca edycji.

3. Jeżeli zawodnik zgłoszony na karnet, chciałby na pojedynczym biegu wystartować na innym dystansie, prosimy o dokonanie zgłoszenia przez formularz (na odpowiedni dystans) oraz przelanie 10 zł (koszt przedrukowania numeru startowego). Wtedy oczywiście zapraszamy do biura po nowy numer (na określony nowy dystans). Poprzedni numer karnetowy obowiązywać będzie dalej na pozostałych biegach.

4. W przypadku zniszczenia (w trakcie biegu) numeru startowego na karnet, bardzo prosimy o uprzednią reklamację z dokumentacją na adres kontakt@krakowbiega.pl. W takim wypadku przygotowany zostanie nowy numer startowy. Jeżeli ktoś zapomni numeru startowego na bieg (na karnet) lub nie zgłosi wcześniej reklamacji – koszt wydrukowania nowego numeru – 10 zł.

*fot. Abu Szajna

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.