Komunikat dot. numerów startowych

Wszystkim zainteresowanym przytaczamy również szereg informacji związanych z numerami startowymi:

  1. Numery na karnet wydane przed Wielkim Otwarciem GPK/Biegiem Mikołajkowym GPK obowiązują do końca bieżącej edycji.
  2. Jeżeli ktoś zapomni numeru startowego na bieg (na karnet) może wydrukować w biurze nowy numer. Koszt przedrukowania nowego numeru – 10 zł. (Ogólnie polecamy jednak nie zapominać numeru.)
  3. Koło namiotu pomiaru czasu zlokalizowany będzie punkt kontroli chipów. Przed biegiem zachęcamy „karnetowców” do uprzedniej kontroli swojego numeru startowego. Jeżeli chip w numerze nie będzie działał, numer zostanie przez nas bezpłatnie wymieniony. W tym celu zapraszamy do biura zawodów.
  4. Zawodnicy, którzy nie odebrali jeszcze numeru na karnet (opłacony przed Wielkim Otwarciem/Biegiem Mikołajkowym/Styczniowym Wyzwaniem), wciąż jeszcze mogą to zrobić!
  5. Osoby, które zgłosiły się na pojedynczy bieg (Wielki Finał GPK) i opłaciły wpisowe, zapraszamy po odbiór numeru do biura zawodów. Po biegu numer będzie można zachować na pamiątkę.
  6. Osoby, które zgłosiły się na bieg w ”formularzu po terminie” udają się do biura w celu uregulowania wpisowego za bieg oraz odebrania numeru startowego.
  7. Jak zwykle będzie można zapisać się na bieg jeszcze w biurze zawodów. Obowiązują kwoty wpisowego według III terminu zgłoszeń. Uwaga! Tym razem podczas zgłoszeń w biurze zawodów nie ma możliwości dopisania drużyny.

Przytaczamy również zapis regulaminu dot. numerów startowych i przypominamy o obowiązku jego przestrzegania:

„Obowiązkowy start z widocznym numerem startowym przyczepionym na brzuchu/klatce piersiowej. Brak numeru na klatce piersiowej może skutkować brakiem wyniku na liście.”

W razie pytań służymy pomocą! kontakt@krakowbiega.pl

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.