Komunikat Przedstartowy – II Nocny Bieg GPK

top feature image

Komunikat Przedstartowy – II Nocny Bieg GPK

Przedstawiamy Komunikat Przedstartowy, a w nim zbiór wszystkich istotnych informacji dotyczących dzisiejszego biegu. Wszystkich startujących prosimy o zapoznanie się.

1. Zasady bezpieczeństwa

W związku z organizacją zawodów w trakcie epidemii przedstawiamy szereg rozwiązań mających na celu zapewnienie Wam bezpieczeństwa. Będąc świadomym faktu, konieczności rezygnacji z pewnych (proponowanych wcześniej) świadczeń, chcemy maksymalnie skupić się na wszystkich pozostałych aspektach organizacyjnych (wyniki, oznaczenie trasy itp.). Liczymy na zrozumienie i prosimy o zapoznanie się z poniższym komunikatem.

Udział w zawodach oznacza akceptację opisanych poniżej zasad.

Komunikat dot. zasad bezpieczeństwa zawiera szereg informacji organizacyjnych dotyczących II Nocnego Biegu GPK. Poniższy link stanowi nieodłączny element Komunikatu Przedstartowego.

Zasady bezpieczeństwa – tutaj

2. Centrum zawodów

Z uwagi na brak możliwości organizacji centrum w szkole (unikamy zamkniętych pomieszczeń) nasza baza zlokalizowana będzie (tak jak 2.12.2018 – Bieg Mikołajkowy GPK) na parkingu przy ulicy Kukułczej. Powyższe rozwiązanie chcemy kontynuować podczas IX edycji (aż do momentu kiedy szkoła będzie ponownie dostępna).

3. Biuro zawodów

Biuro zawodów będzie czynne tylko i wyłącznie w sobotę, lokalizacja – parking przy ulicy Kukułczej.

Sobota, 29.08.2020
18:30 – 21:10 – Tradycyjna Piątka, Harda Dwudziestka Trójka
21:15 – 22:45 – Przyjazna Trójka, Ambitna Jedenastka

Prosimy zawodników poszczególnych dystansów o obecność w biurze zawodów w godzinach przeznaczonych dla danego biegu.

4. Godziny startów – aktualizacja

W związku z wprowadzoną formuła startu interwałowego (w falach po 10 osób) oraz potrzebą rozciągnięcia stawki w czasie, publikujemy aktualną (i już ostateczną wersję godzin poszczególnych startów).

20:40, 20:41, 20:42, (…), 20:55* Tradycyjna Piątka, Nordic Walking
21:00, (…), 21:15 Harda Dwudziestka Trójka
22:00, (…), 22:10 Przyjazna Trójka
22:30, (…), 22:55 Ambitna Jedenastka

*ostatnia godzina, w której wystartuje zawodnik przypisany do danego dystansu jest uzależniona od ilości zgłoszeń. Powyżej podano godziny maksymalnego rozciągnięcia startu.

5. Listy startowe

Listy startowe na bieg są dostępne na naszej stronie internetowej, koniecznie sprawdźcie swoją minutę startową!

Listy startowe – tutaj

6. Boksy startowe

W związku z wprowadzoną formułą startu interwałowego, przedstawiamy Wam rozwiązanie znane nam z procedury startu w biegu na orientację.

Pod bramą startu będzie stał duży zegar startowy, a strefa startowa zostanie podzielona na trzy boksy – -1/-2/-3. Oznacza to, że w strefie -3 znajdują się zawodnicy, którzy wystartują za 3 minuty. W momencie gdy zegar odliczy równą godzinę zawodnik przesuwa się do kolejnej strefy. W boksie -1 pełna minuta na zegarze oznacza czas startu zawodnika.

7. Nagrody

Informacje dotyczące nagród znajdziecie w odrębnym poście. Pamiętajcie, że na mecie na każdego czekać będzie medal II Nocnego Biegu GPK!

8. Centrum online

Na stronie pomiaru czasu dostępne będą nieoficjalne wyniki online.

link do wyników – tutaj

9. Numery startowe

Przypominamy, że każdy zawodnik ma pokonać trasę z przypiętym na klatce piersiowej numerem startowym.

10. Wyposażenie obowiązkowe

Wyposażeniem obowiązkowym II Nocnego Biegu GPK będzie wszelkiego rodzaju światło. Każdy zawodnik ma pokonać trasę wraz z lampą/czołówką/latarką.

Powodzenia na nocnym wyzwaniu, bawcie się dobrze!

Comments are closed.

Post navigation

  Next Post :
Previous Post :