Wielkie Otwarcie GPK – przełożenie terminu

Wielkie Otwarcie GPK – przełożenie terminu

Drodzy biegacze!

1. W związku z dynamicznie rosnącą liczbą zakażeń oraz dużą niepewnością dotyczącą stanu prawnego, który będzie obowiązywał za 2 tygodnie, zdecydowaliśmy się na zmianę daty rozpoczęcia IX edycji Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich.

Aktualne daty cyklu – 6 grudnia, 10 stycznia, 7 lutego, 21 lutego (podany w regulaminie termin rezerwowy), 7 marca. Karnet obowiązuje niezmiennie na wszystkie 5 biegów.

2. Jednocześnie informujemy, że inaugurację cyklu planujemy w najbliższym terminie, w którym sytuacja epidemiczno-prawna będzie bardziej stabilna. Liczymy, że będzie to już 6 grudnia. O wszelkich koniecznych zmianach będziemy Was informować z wyprzedzeniem.

3. Przekładając pierwszy bieg, jednocześnie zachęcamy Was do uprawiania aktywności fizycznej. W końcu sport to zdrowie! W związku z powyższym zapraszamy Was do udziału w GPK November Challange – zabawy, w której udział będzie bezpłatny (nie będzie liczona jako jeden z 5 biegów wykupionych w ramach karnetu). Szczegóły dostępne w następnym poście.

Liczymy na Wasze zrozumienie. Życzymy udanych treningów i dużo zdrowia. Widzimy się wkrótce.
Zespół Organizatorów

*fot. Manuel Uribe Photography

Comments are closed.

Post navigation

  Next Post :