20-21 luty – formuła startu indywidualnego (z pomiarem czasu)

20-21 luty – formuła startu indywidualnego (z pomiarem czasu)

W związku z wczorajszą publikacją rozporządzenia (częściowe odmrożenie sportu amatorskiego, ale brak informacji dotyczącej wydarzeń w przestrzeni otwartej), przedstawiamy decyzje dotyczące III etapu GPK. Najbliższy bieg odbędzie się również w formie indywidualnej – brak sztywnych godzin/obsługi wydarzenia. Przedsięwzięcie tak jak dwa pierwsze etapy będzie polegać na indywidualnej aktywności – to uczestnik decyduje o swojej godzinie startu.

Nie przeprowadzając klasycznego wydarzenia, chcielibyśmy jednak zapewnić Wam pomiar czasu (w wyznaczonych godzinach, zarówno w sobotę, jak i w niedzielę). W ten sposób w indywidualnej aktywności, wziąć udział będą mogły również osoby nieposiadające zegarków z odbiornikiem GPS. Nie zabraknie oznakowanych tras Lasku Wolskiego (z dodatkowymi oznaczeniami GPK) oraz obsługi foto biegu indywidualnego. O szczegółach technicznych będziemy informować na bieżąco.

Niezmiennie zachęcamy wszystkich do aktywności fizycznej w terenach zielonych, pamiętając o tym że sport jest istotnym elementem budowania zdrowia społecznego!

wydarzenie

*fot. Jakub Kijak

Comments are closed.

Post navigation

Previous Post :