Odbiór nagród – IX edycja

Odbiór nagród – IX edycja

Przypominamy, że podczas III Nocnego Biegu GPK na odrębnym stanowisku w biurze zawodów będzie możliwość odbioru zaległych nagród za IX korespondencyjną edycję GPK. Zachęcamy do odbioru trofeów również dla swoich znajomych/zawodników ze swoich drużyn.

Do odbioru pozostały:
– medal za ukończenie cyklu
– nagrody wylosowane w ramach losowania nagród
– upominki dla zwycięzców kategorii wiekowych
– statuetki dla pierwszych trójek w poszczególnych kategoriach

Lista zwycięzców nieodebranych statuetek poniżej:
I miejsce K Nordic Walking – Małgorzata Kukucz Legień
II miejsce K Nordic Walking – Iwona Walczyk
II miejsce M Nordic Walking – Grzegorz Wójcik
III miejsce M Nordic Walking – Mirosław Gratka
I miejsce K16 Przyjazna Trójka – Maja Wąsik
I miejsce K16 Przyjazna Trójka – Maja Lamparska
III miejsce K16 Przyjazna Trójka – Hanna Pułczyńska
I miejsce K50 Przyjazna Trójka – Anna Sternak
II miejsce K50 Przyjazna Trójka – Monika Olejnik
III miejsce M30 Przyjazna Trójka – Kamil Klimas
III miejsce M20 Przyjazna Trójka – Dariusz Boroń/Marcin Kunz
III miejsce M50 Przyjazna Trójka – Marek Słoński
III miejsce K20 Tradycyjna Piątka – Agnieszka Trybała
III miejsce K50 Tradycyjna Piątka – Aleksandra Atroszczyk
I miejsce M16 Tradycyjna Piątka – Jan Tarnawski
II miejsce M16 Tradycyjna Piątka – Paweł Wójcik
III miejsce M16 Tradycyjna Piątka – Witold Marks
II miejsce M30 Tradycyjna Piątka – Grzegorz Potasiewicz
II miejsce M50 Tradycyjna Piątka – Leszek Wącławski
III miejsce K20 Ambitna Jedenastka – Natalia Szkarłat
II miejsce K40 Ambitna Jedenastka – Małgorzata Wojton
I miejsce K50 Ambitna Jedenastka – Edyta Stefan
I miejsce K60 Ambitna Jedenastka – Halina Kamińska
III miejsce M30 Ambitna Jedenastka – Michał Kowalski
II miejsce M40 Ambitna Jedenastka – Julian Hallier
II miejsce M50 Ambitna Jedenastka – Dariusz Gradek
II miejsce K30 Harda Dwudziestka Trójka – Małgorzata Jedlińska
I miejsce M30 Harda Dwudziestka Trójka – Tomasz Bełz
III miejsce M30 Harda Dwudziestka Trójka – Krzysztof Bodurka
I miejsce M60 Harda Dwudziestka Trójka – Krzysztof Kamiński
II miejsce M60 Harda Dwudziestka Trójka – Antoni Kaim

Comments are closed.

Post navigation

Previous Post :