Komunikat przedstartowy III Nocny Bieg GPK

Komunikat przedstartowy III Nocny Bieg GPK

Przedstawiamy Komunikat Przedstartowy, a w nim jak zwykle zestaw istotnych informacji dotyczących jutrzejszego biegu. Wszystkich startujących prosimy o zapoznanie się.

1. Zasady bezpieczeństwa

W związku z organizacją biegu w trakcie stanu epidemii COVID-19 przypominamy o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa. Organizacja wydarzeń sportowych w obecnym stanie prawnym jest dozwolona, jednak w dalszym ciągu obowiązują nas zasady polegające na utrzymywaniu dystansu społecznego. W miejscach takich jak strefa startu, gdzie nie ma możliwości zachowania dystansu, zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami, nadal obowiązuje zasłanianie ust i nosa.

Dodatkowo informujemy, że biuro zawodów wyposażone będzie w pleksi oraz płyn do dezynfekcji.

Najważniejszą informacją jest jednak fakt, że znów biegniemy! W końcu sport to zdrowie!

2. Centrum zawodów

Z uwagi na brak możliwości organizacji centrum w szkole (unikamy zamkniętych pomieszczeń) nasza baza zlokalizowana będzie (tak jak w ubiegłym roku) na parkingu przy ulicy Kukułczej.

Parking przy ulicy Kukułczej będzie otwarty, opłata zgodnie z obowiązującymi stawkami.

3. Biuro zawodów

Biuro zawodów będzie czynne tylko i wyłącznie w sobotę (19.06.2021), ruszamy od godziny 19:00.

Lokalizacja – parking przy ulicy Kukułczej. (Nie organizujemy dodatkowego biura w Szkole Podstawowej przy ulicy Modrzewiowej.)

4. Zgłoszenia po terminie

W piątek 18.06 w ramach zgłoszeń po terminie, dopuszczamy możliwość rejestracji przez formularz uproszczony. Płatność gotówką w centrum zawodów. Brak możliwości zgłoszenia się na bieg na miejscu.

zgłoszenia – tutaj

5. Godziny startów

Harmonogram III Nocnego Biegu GPK znajdziecie w osobnym wpisie na naszej stronie internetowej (tutaj). Przypominamy, że start podczas III Nocnego Biegu GPK odbędzie się według formuły startu masowego.

6. Depozyt

Od godziny 19:00 do końca biegu zawodnicy będą mogli korzystać z depozytu. Depozyt zlokalizowany będzie w strefie mety na parkingu przy ulicy Kukułczej.

7. Punkt wodopojowy

W trakcie III Nocnego Biegu GPK punkt wodopojowy będzie dedykowany tylko i wyłącznie dla trasy 23,2 km. Lokalizacja – półmetek biegu.

8. Nagrody

Informacje dotyczące nagród znajdziecie w odrębnym poście (tutaj). Pamiętajcie, że na mecie na każdego czekać będzie medal III Nocnego Biegu GPK!

Jednocześnie przypominamy, że podczas III Nocnego Biegu GPK na odrębnym stanowisku w biurze zawodów będzie możliwość odbioru zaległych nagród za IX korespondencyjną edycję GPK. Zachęcamy do odbioru trofeów również dla swoich znajomych/zawodników ze swoich drużyn.

9. Centrum online

Na stronie pomiaru czasu dostępne będą nieoficjalne wyniki online.

link do wyników – tutaj

10. Jakub Kijak w strefie mety

Z przyjemnością informujemy, że na mecie III Nocnego Biegu GPK będzie czekał na Was nasz „etatowy” fotograf – Jakub Kijak. Nie zapomnijcie więc odpowiednio zapozować na finiszu zawodów! Będzie się działo!

11. Numery startowe

Przypominamy, że każdy zawodnik ma pokonać trasę z przypiętym na klatce piersiowej numerem startowym.

12. Wyposażenie obowiązkowe

Wyposażenie obowiązkowe III Nocnego Biegu GPK niezmiennie stanowi wszelkiego rodzaju światło. Każdy zawodnik ma pokonać trasę wraz z lampą/czołówką/latarką.

Trasy będą oznakowane strzałkami z taśmą odblaskową.

Wszystkim startującym życzymy powodzenia i dobrej zabawy!

*fot. Manuel Uribe Photography

Comments are closed.