Numery startowe

Numery startowe

Już za niewiele ponad tydzień będziemy cieszyć się z biegania podczas Grand Prix Krakowa. Czas na standardowe przypomnienie kwestii związanych z numerami startowymi. W celu uniknięcia dodatkowych pytań, serdecznie prosimy o zapoznanie się z komunikatem.

*Na zdjęciu „zawodnik” z poprawnie przyczepionym numerem startowym (w widocznym miejscu, z przodu, na klatce piersiowej). Uprzejmie prosimy o przymocowanie numeru w taki właśnie sposób, w innym wypadku może wystąpić problem z właściwym odczytaniem czasu zawodnika.

1. Numery na karnet wydane przed Wielkim Otwarciem GPK obowiązują do końca bieżącej edycji.

2. Jeżeli ktoś zapomni numeru startowego na karnet, może udać się do biura po nowy numer. Koszt przedrukowania nowego numeru – 10 zł. (Polecamy jednak nie zapominać numeru.)

3. Koło namiotu pomiaru czasu zlokalizowany będzie punkt kontroli chipów. Przed biegiem zachęcamy „karnetowców” do uprzedniej kontroli swojego numeru startowego. Jeżeli chip w numerze nie będzie działał, numer zostanie przez nas bezpłatnie wymieniony. W tym celu zapraszamy do biura zawodów.

4. Osoby, które zgłosiły się na karnet przed biegiem grudniowym (lub też skorzystały z opcji dopłaty), prosimy o udanie się przed biegiem do biura zawodów. Tam zostanie Wam wydany nowy numer, który będzie obowiązywał do końca edycji.

5. Zawodnicy, którzy nie odebrali jeszcze numeru na karnet (opłacony przed Wielkim Otwarciem GPK), wciąż jeszcze mogą to zrobić! Zapraszamy do biura zawodów!

6. Osoby, które zgłosiły się na pojedynczy bieg (Bieg Mikołajkowy GPK), zapraszamy po odbiór numeru do biura zawodów. Po biegu numer będzie można zachować na pamiątkę.

Comments are closed.

Post navigation

  Next Post :