Finałowy Komunikat Przedstartowy

Już jutro Wielki Finał V edycji Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich. W finałowym komunikacie przedstartowym przedstawimy Wam istotne informacje dotyczące ostatniego biegu. Tym razem zawarte w nim będą nowe informacje, gdyż każdy już wie jak wyglądają banery na separacji, jak zapisać się na bezpłatny masaż, kto poprowadzi rozgrzewkę i jak dojść na start 😉 Jeśli ktoś nie pamięta, na stronie dostępne są poprzednie komunikaty.

1. Zapisy na Wielki Finał!

Przypominamy, że jest jeszcze możliwość zapisania się na ostatni bieg. Zapisy przyjmować będziemy w biurze zawodów w szkole podstawowej numer 72. Szczególnie zachęcamy początkujących biegaczy oraz zawodników Nordic Walking, gdyż warunki na trasie są bardzo dobre, tym razem nie będzie ekstremalnie 😉

2. Warunki

Najświeższy meldunek z trasy mówi o bardzo dobrych warunkach. Na trasie nie ma pozwalanych gałęzi, w lesie większości jest sucho. Będzie mocne ściganie, zapowiadają się rekordy tras!

3. Odbiór medali

Medale będzie można odebrać w biurze zawodów w godzinach od 11:30 do 14:15. Przypominamy, że medal otrzymają jedynie zawodnicy, którzy ukończyli minimum cztery z pięciu biegów. Jeżeli ktoś nie mógł dotrzeć na piąty etap, a ma ukończone cztery bieg, medal będzie mógł odebrać w sekretariacie WKS Wawel przy ulicy Podchorążych 3, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16.

4. Rozdanie nagród – harmonogram

W trakcie Wielkiego Finału planujemy małe zmiany jeśli chodzi o sposób przeprowadzenia dekoracji. Z uwagi na lepszą pogodę i akustykę zakończenie zostanie przeniesione na boisku koło szkoły. Tym razem, wszystkie kategorie będą dekorowane od razu po sobie. Chcielibyśmy ostatnie zakończenie przeprowadzić w sposób bardziej oficjalny oraz aby każdy zawodnik wychodzący na podium był nagrodzony oklaskami. W związku z tym o godzinie 14:30 rozpocznie się rozdanie Przyjaznej Trójki za piąty etap, od razu nagradzani będą zwycięzcy Tradycyjnej Piątki, Ambitnej Jedenastki oraz Hardej Dwudziestki Trójki. Po nagrodzeniu zwycięzców Wielkiego Finału przejdziemy do rozdania upominków za klasyfikację generalną w poszczególnych kategoriach wiekowych, później odbędzie się losowanie nagród, a na koniec uhonorujemy zwycięzców całego cyklu w kategorii OPEN. Będzie się działo!

5. Losowanie nagród!

Na Wielkim Finale nie może oczywiście zabraknąć losowania nagród. Specjalnie dla Was mamy: ufundowany przez firmę Sport Konsulting zegarek marki Polar, trzy pakiety zniżkowe do Polara, koszulki GPK od Biederman Sport&Design, upominki od Norafsport, pakiety startowe od XTERRA oraz inne gadżety. Losowanie odbędzie się zaraz podczas dekoracji klasyfikacji generalnej, a formuła losowania będzie taka jak na dwóch ostatnich biegach. To będzie emocjonujące zamknięcie V edycji!

6. Parkingi

Po raz kolejny przypominamy o tym, żeby korzystać tylko i wyłącznie z miejsc dozwolonych do parkowania. Koszt parkingu koło startu wynosi 15 złotych, koszt parkingu przy ulicy Modrzewiowej – 4 złote.

7. Kontrola numerów

Przypominamy również, że koło namiotu osoby zajmującej się pomiarem czasu zlokalizowany będzie punkt kontroli chipów. Zawodników przed biegiem zachęcamy do uprzedniej kontroli swojego numeru startowego.

To będzie wyjątkowy Wielki Finał, wyjątkowej edycji GPK. Wszystkich zachęcamy do pozostania na zakończeniu. Do zobaczenia!

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.