Zgłoszenia na karnet

W celu uporządkowania wiadomości, dotyczących zgłoszeń na karnet, załączamy dokładną rozpiskę wszystkich możliwych opcji zgłoszenia na najbliższy bieg.

1. Wciąż jeszcze można zgłosić się na karnet, do czego wszystkich zachęcamy. Jest to najtańsza i najwygodniejsza opcja. Wystarczy raz odebrać numer karnetowy, później nie trzeba już pojawiać się w biurze zawodów. Dodatkowo ukończenie minimum 4 z 5 biegów uprawnia do odbioru pamiątkowego medalu. Osoba, która nie brała udziału w Wielkim Otwarciu GPK wciąż może zgłosić się na karnet (normalnie rejestrując się przez formularz (na karnet) i dokonując płatności przelewem). Obowiązuje drugi termin zgłoszeń. Takie osoby zapraszamy na Biegu Mikołajkowym do biura zawodów, wydany numer będzie obowiązywał do końca edycji.

2. Jeżeli ktoś brał udział w Wielkim Otwarciu GPK, a nie ma wykupionego karnetu, wciąż jeszcze może to zrobić. Wystarczy dopłacić odpowiednią różnicę (między ceną karnetu, a poniesionym kosztem wpisowego na biegu listopadowym) na wskazany numer konta bankowego. Oprócz tego takie osoby powinny dokonać zgłoszenia przez dodatkowy formularz zgłoszeniowy, tym razem na karnet. Wszystkie takich zawodników zapraszamy przed Biegiem Mikołajkowym GPK do biura zawodów, wydany tam numer będzie obowiązywał do końca edycji.

3. Jeżeli zawodnik zgłoszony na karnet, chciałby na pojedynczym biegu wystartować na innym dystansie, prosimy o dokonanie zgłoszenia przez formularz (na odpowiedni dystans) oraz przelanie 10 zł (koszt przedrukowania numeru startowego). Wtedy oczywiście zapraszamy do biura po nowy numer (na określony nowy dystans). Poprzedni numer karnetowy obowiązywać będzie dalej na pozostałych biegach.

4. Jeżeli zawodnik zgłoszony na karnet, chciałby zmienić dystans karnetowy, prosimy o dokonanie zgłoszenia przez formularz karnetowy (na odpowiedni dystans) oraz przelanie 10 zł (koszt przedrukowania numeru startowego). Wtedy oczywiście zapraszamy do biura po nowy numer (na określony nowy dystans). Poprzedni numer karnetowy można zostawić na pamiątkę.

5. Jeżeli ktoś już wykupił karnet, a nie odebrał numeru przed Wielkim Otwarcie GPK, serdecznie zapraszamy po odbiór numeru przed Biegiem Mikołajkowym GPK.

6. Wszystkim, którzy wykupili karnet i brali udział w Wielkim Otwarciu GPK, życzymy powodzenia! Widzimy się na starcie!

zgłoszenia

 

*fot. Robert Zabel – foty

Komentarze są wyłączone.