Numery startowe

Tydzień przed biegiem to czas na standardowe przypomnienie kwestii związanych z numerami startowymi. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższym komunikatem.

  1. Numery na karnet wydane przed Wielkim Otwarciem GPK/Biegiem Mikołajkowym GPK obowiązują do końca bieżącej edycji.
  2. Jeżeli ktoś zapomni numeru startowego na bieg (na karnet) może wydrukować w biurze nowy numer. Koszt przedrukowania nowego numeru – 10 zł. (Ogólnie polecamy jednak nie zapominać numeru.)
  3. Koło namiotu pomiaru czasu zlokalizowany będzie punkt kontroli chipów. Przed biegiem zachęcamy „karnetowców” do uprzedniej kontroli swojego numeru startowego. Jeżeli chip w numerze nie będzie działał, numer zostanie przez nas bezpłatnie wymieniony. W tym celu zapraszamy do biura zawodów.
  4. Zawodnicy, którzy nie odebrali jeszcze numeru na karnet (opłacony przed Wielkim Otwarciem GPK/Biegiem Mikołajkowym GPK), wciąż jeszcze mogą to zrobić! Zapraszamy do biura zawodów!
  5. Osoby, które zgłosiły się na pojedynczy bieg (Platwear Bieg Karnawałowy GPK) i opłaciły wpisowe, zapraszamy po odbiór numeru do biura zawodów. Po biegu numer będzie można zachować na pamiątkę.
  6. Osoby, które zgłosiły się na bieg w” formularzu po terminie” udają się do biura w celu uregulowania wpisowego za bieg oraz odebrania numeru startowego.
  7. Jak zwykle będzie można zapisać się na bieg jeszcze w biurze zawodów. Obowiązują kwoty wpisowego według III terminu zgłoszeń.

Przytaczamy również zapis regulaminu dot. numerów startowych i przypominamy o obowiązku jego przestrzegania:

„Obowiązkowy start z widocznym numerem startowym przyczepionym na brzuchu/klatce piersiowej. Brak numeru na klatce piersiowej może skutkować brakiem wyniku na liście.”

W razie pytań służymy pomocą!

Komentarze są wyłączone.