Informacje techniczne

Przesyłamy informacje techniczne związane z przeprowadzeniem weekendowego indywidualnego biegu. Biorących udział w indywidualnej aktywności prosimy o zapoznanie się. W razie wszelkich pytań i wątpliwości służymy pomocą.

1. Wszystkie cztery trasy GPK będą dodatkowo wyznakowane od dziś do niedzielnych godzin wieczornych.
2. Na pokonanie trasy macie dwa dni – sobotę (27.03) oraz niedzielę (28.03).
3. Biegniemy na tym dystansie, na którym jesteśmy zgłoszeni przez formularz.
4. Pomiar czasu następuje indywidualnie poprzez zegarek z GPS lub aplikację w telefonie.
5. Przycisk start wciskamy przy pierwszym szlabanie, przycisk stop przy drugim szlabanie. W ten sposób będziemy wiedzieć, że wszyscy zawodnicy pokonali identyczną trasę.
6. Po pokonaniu trasy, screen zdjęcia z aplikacji załączamy w formularzu (wkrótce opublikujemy go na naszej stronie internetowej). Screen zawiera: datę biegu, czas, dystans, graficzny ślad trasy, widoczny profil.
7. Na Wasze ślady czekamy do godziny 12:00 w poniedziałek 29.03.
8. W trakcie weekendu będziecie mieli możliwość obserwowania wyników online (czyli czasów przesłanych przez poszczególnych zawodników i zweryfikowanych przez organizatora). Link wkrótce.
9. Po wprowadzeniu i zweryfikowaniu śladów opublikowane zostaną wyniki nieoficjalne.
10. Następnie przygotowane zostaną wyniki klasyfikacji generalnej i drużynowej.
11. Odbiór trofeów we wskazanym przez organizatora terminie (trening w Lasku Wolskim, siedziba WKS Wawel) – w momencie jak będzie na to pozwalała sytuacja epidemiczna.

Przypominamy, że udział w wirtualnym GPK polega na indywidualnym pokonaniu trasy. Wszelkie gromadzenie się zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami jest niedopuszczalne.

A tymczasem życzymy wszystkim powodzenia podczas zdrowego, aktywnego weekendu!

*fot. Jakub Kijak