Pokaż gdzie krakowbiega – III edycja!

Stawka rośnie! Tym razem, w kolejnym konkursie do wygrania lampa czołowa Petzl Ico Core*.

Czas na III edycję konkursu „Pokaż gdzie krakowbiega!”. W ramach ostatnich biegów Grand Prix przygotowaliśmy już 4 wzory koszulek (VII edycja GPK, I Nocny Bieg GPK, VIII edycja GPK, IX edycja GPK). Wielu z Was zakupiło lub wygrało już taki T-shirt. Przygotujcie pomysłowe zdjęcie z treningu/zawodów w koszulce GPK. Zdjęcie może pokazywać Was w ładnym miejscu, sympatycznej scenerii. Warunek jest następujący – musicie mieć na sobie koszulkę GPK.** Pokażmy światu gdzie krakowbiega!

Na zdjęcia czekamy do końca tygodnia – 30.05.2021 (kontakt@krakowbiega.pl), tak aby już w poniedziałek – 31.05.2021 ruszyć z głosowaniem. Cztery najbardziej atrakcyjne/pomysłowe zdjęcia (tu wybór należy do organizatora) opublikowane zostaną na naszym fanpage’u. Wtedy za pomocą reakcji do 2.06.2021 wybierzemy zwycięzcę III edycji konkursu „Pokaż gdzie krakowbiega”! Powodzenia!

*Latarka czołowa wyposażona w opaskę AIRFIT. Zasilanie: akumulator Core lub 3xAAA; Ciężar 79 g; 500 lumenów. #petzlnightrunning

**W III edycji konkursu nie można wykorzystać zdjęć przesłanych na konkurs „Gdzie krakowbiega” w ramach I i II edycji konkursu.

Scroll to Top