Przedstawiamy standardowy komunikat dot. numerów startowych.

1. Numery na karnet wydane przed jednym z poprzednich biegów obowiązują do końca bieżącej edycji.

2. Jeżeli ktoś zapomni/zgubi numer startowy na karnet, może udać się do biura po nowy numer. Koszt przedrukowania nowego numeru – 10 zł.

3. Koło namiotu pomiaru czasu zlokalizowany będzie punkt kontroli chipów. Przed biegiem zachęcamy „karnetowców” do uprzedniej kontroli swojego numeru startowego. Jeżeli chip w numerze nie będzie działał, numer zostanie przez nas bezpłatnie wymieniony. W tym celu zapraszamy do biura zawodów.

4. Osoby, które zgłosiły się (i opłaciły) pojedynczy bieg (Wielki Finał GPK), zapraszamy po odbiór numeru do biura zawodów. Po biegu numer będzie można zachować na pamiątkę.

Lista osób zgłoszonych i opłaconych zostanie importowana z aplikacji Decathlon GO do panelu zawodów (27.02) i opublikowana celem weryfikacji danych.

biuro zawodów – tutaj

Jednocześnie przypominamy o odpowiednim umiejscowieniu numeru startowego. Numer jako narzędzie identyfikacji zawodnika powinien być przyczepiony w widocznym miejscu, z przodu, na klatce piersiowej. Uprzejmie prosimy o przymocowanie numeru w taki właśnie sposób, w innym wypadku może wystąpić problem z właściwym odczytaniem czasu zawodnika.