Zgłoszenia 6.11 – Rywalizacja GPS

Rywalizacja GPS odbywać się będzie na wyznakowanych trasach GPK, zapewniamy obsługę foto w wyznaczonych godzinach oraz udział w losowaniu nagród.

Sobotnia rywalizacja nie wlicza się do klasyfikacji poszczególnych etapów (na podium staną zawodnicy, którzy realnie przybiegną w TOP3 niedzielnych zawodów, które odbędą się przy pomocy elektronicznego pomiaru czasu).

Aby docenić wysiłek startujących na trasach GPK w soboty oraz zwiększyć możliwość rywalizacji w całym cyklu GPK, rywalizację GPS będziemy wliczać do:
– klasyfikacji zespołowych
– klasyfikacji Iron GPK
– a także do klasyfikacji generalnej

1. zgłoszenia na pojedynczy bieg 6.11 (rywalizacja GPS)

formularz rejestracyjny – tutaj

wpisowe – 30 zł / na wszystkie dystanse

Aby dołączyć do grupy startujących należy zgłosić się poprzez formularz zgłoszeniowy – (prosimy o sprawdzenie poprawności rocznika) oraz przelać opłatę startową przez szybkie płatności lub na konto: WOJSKOWY KLUB SPORTOWY WAWEL 26 1090 1665 0000 0001 3605 9803 z dopiskiem: Imię i Nazwisko, rocznik, dystans, opłata za bieg 7.11.

2. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi. W przypadku sytuacji losowych dopuszczamy możliwość przeniesienia wpłaty na innego zawodnika/inny termin według następujących zasad:

Powyżej 14 dni przed biegiem – bezpłatnie
Powyżej 7 dni przed biegiem – koszt zmiany 15 zł
Poniżej 7 dni przed biegiem – brak możliwości przeniesienia wpłaty