Zgłoszenia na karnet (po terminie)

formularz po terminie (uproszczony) – tutaj

Chcących skorzystać ze zgłoszenia po terminie, prosimy o wypełnienie danych w powyższym formularzu. 
Płatność za zawody tylko i wyłącznie gotówką w biurze zawodów.

1. Osoba, która nie brała udziału w Wielkim Otwarciu GPK wciąż może zgłosić się na karnet rejestrując się przez powyższy formularz. Obowiązuje trzeci termin zgłoszeń. Takie osoby zapraszamy na Biegu Mikołajkowym do biura zawodów, wydany numer będzie obowiązywał do końca edycji.

lista zawodników zgłoszonych do 2.12 – tutaj

2. Jeżeli ktoś brał udział w Wielkim Otwarciu GPK, a nie ma wykupionego karnetu, wciąż jeszcze może to zrobić. Wystarczy dopłacić odpowiednią różnicę (między ceną karnetu, a poniesionym kosztem wpisowego na biegu listopadowym). Oprócz tego takie osoby powinny dokonać zgłoszenia przez powyższy formularz zgłoszeniowy. Wszystkich takich zawodników zapraszamy przed Biegiem Mikołajkowym GPK do biura zawodów (w celu uregulowania płatności i odbioru numeru), wydany tam numer będzie obowiązywał do końca edycji.

Podczas X edycji GPK obowiązują 3 taryfy opłat za karnet. Zgłoszenie karnetowe uprawnia do udział w pięciu biegach (7.11, 5.12, 9.01, 6.02, 6.03). Decydując się na karnet dokonujemy wyboru dystansu na cały cykl biegów. Nie dopuszcza się zmiany dystansu podczas startu (zawodnik nie zostanie sklasyfikowany).

III termin zgłoszeń
(po I etapie)
II termin zgłoszeń – 30.09I termin zgłoszeń – 31.08
Przyjazna Trójka,
Nordic Walking
(3,7 km)
160 zł,
80 zł*
150 zł,
75 zł
120 zł,
60 zł
Tradycyjna Piątka
(5,7 km)
170 zł,
85 zł
150 zł,
75 zł
135 zł,
67,5 zł
Ambitna Jedenastka
(11,6 km)
190 zł170 zł150 zł
Harda Dwudziestka Trójka
(23,2 km)
210 zł185 zł165 zł
Ultra GPK
(35 km)
230 zł200 zł180 zł

*Opłata startowa dla osób niepełnoletnich oraz dla seniorów 65+ wynosi 50% podstawowej stawki wpisowego.

O możliwości skorzystania z wcześniejszego terminu decyduje wpłata na konto, nie wystarczy sama rejestracja.

Opłaty dla wielokarnetowców

Osoby, które chcą zakupić karnety na kilka dystansów mogą skorzystać ze specjalnej zniżki, przygotowanej przy okazji X edycji GPK. Zniżka obowiązuje dla karnetów „tańszych”. Tzn. osoba, która dokonuje zgłoszenia w tym samym terminie na dwa dystanse dokonuje podstawowej płatności za dystans dłuższy oraz obniżonej płatności zgodnej z tabelą poniżej.

Cena za drugi karnet75 zł
Cena za trzeci karnet50 zł
Cena za każdy następny karnet25 zł

3. Jeżeli ktoś już wykupił karnet, a nie odebrał numeru przed Wielkim Otwarcie GPK, serdecznie zapraszamy po odbiór numeru przed Biegiem Mikołajkowym GPK.

4. Wszystkim, którzy wykupili karnet i brali udział w Wielkim Otwarciu GPK, życzymy powodzenia! Widzimy się na starcie! Koniecznie zabierzcie ze sobą swój numer startowy!