Numery startowe

Przed Wami standardowe przypomnienie kwestii związanych z numerami startowymi. Wszystkich startujących prosimy o zapoznanie się!

1. Numery na karnet wydane przed jednym z poprzednich biegów obowiązują do końca bieżącej edycji.

2. Jeżeli ktoś zapomni numeru startowego na bieg (na karnet) może jednorazowo pobrać w biurze nowy numer. Koszt przedrukowania nowego numeru – 10 zł.

3. Koło namiotu pomiaru czasu zlokalizowany będzie punkt kontroli chipów. Przed biegiem zachęcamy „karnetowców” do uprzedniej kontroli swojego numeru startowego. Jeżeli chip w numerze nie będzie działał, numer zostanie przez nas bezpłatnie wymieniony. W tym celu zapraszamy do biura zawodów.

4. Osoby, które zgłosiły się na pojedynczy bieg (Wielki Finał GPK) i opłaciły wpisowe, zapraszamy po odbiór numeru do biura zawodów. Po biegu numer będzie można zachować na pamiątkę.

5. Osoby, które dokonają zgłoszenia na bieg w formularzu po terminie udają się do biura w celu uregulowania wpisowego za bieg oraz odebrania numeru startowego.

6. Jak zwykle będzie można zapisać się na bieg jeszcze w biurze zawodów. W ramach zgłoszeń po terminie obowiązują kwoty wpisowego według III terminu zgłoszeń.

Jednocześnie korzystając z okazji (jak co miesiąc) przypominamy zapis jednego z punktów ujętych w regulaminie: „Obowiązkowy start z widocznym numerem startowym przyczepionym na brzuchu/klatce piersiowej.” Na zdjęciu zawodniczka z poprawnie przyczepionym numerem.